• Українська
  • English

Користувацький вхід

26.04.2017

IV Міжнародний форум з інтелектуальної власності відбудеться 7 червня в м. Києві

Видавництво «Юридична практика» запрошує долучитися до щорічного Міжнародного форуму з інтелектуальної власності.

Ми об’єднуємо представників влади, суддів, провідних юристів, які щоденно працюють в сфері інтелектуальної власності, та інших представників галузі. Це дійсно професійний майданчик для обговорення проблем галузі та пошуку шляхів їх вирішення.

Програма та реєстрація за посиланням: pravo.ua/events/ipf2017

08.02.2017

XIV Міжнародна агропромислова виставка «АГРОФОРУМ 2017» пройде у Києві 7-9 листопада 2017 року

7-9 листопада 2017 року у Києві пройде XIV Міжнародна агропромислова виставка «АГРОФОРУМ 2017». Організатор: ТОВ "Міжнародний виставковий центр".

20.01.2017

У Запоріжжі відбудеться ХVІ агропромислова спеціалізована виставка «АгроТехСервіс-2017»

З 1 по 3 березня 2017 року у Запоріжжі, у виставковому центрі «Козак-Палац» відбудеться ХVІ агропромислова спеціалізована виставка «АгроТехСервіс-2017», покликана підтримати національних виробників товарів та послуг, сприяти розвитку міжрегіонального та міжнародного співробітництва.
 
Організатором спеціалізованої виставки традиційно виступає Запорізька торгово-промислова палата спільно з провідними профільними асоціаціями.
 

01.08.2016

IX Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH – традиційне місце зустрічі лідерів лабораторної індустрії

18-20 жовтня 2016 року у ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться IX Міжнародна виставка LABComplEX – головна подія лабораторної індустрії України, у рамках якої представлений весь спектр обладнання, технологій, спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг по створенню, оснащенню, модернізації всіх типів і видів лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери та медицини.

06.07.2016

Відбулися річні Загальні Збори членів Насіннєвої асоціації України

 6 липня 2016 року відбулися річні Загальні Збори членів Насіннєвої асоціації України  у м Києві Ramada Encore Kiev.

 

На засіданні було підведено підсумки діяльності асоціації за період червень 2015-липень 2016 та затверджено звіт діяльності асоціації.

 

Також відбулися зміни в складі Правління асоціації, зокрема до складу Правління було обрано ТОВ "СИНГЕНТА".

На період липень 2016-червень 2017, члени асоціації  вирішили продовжити мандат діючого Голови Правління Олександра Федорова  (керівник ТОВ "КВС-УКРАЇНА").

Заступником Голови Правління  був обраний Ромен Дестйо, керівник "МАЇСАДУР СЕМЕНС  УКРАЇНА".

 

Дякуємо всім учасникам засідання!

 

28.03.2016

Насіннєва асоціація України підтримує та є інформаційним партнером Конференції з аграрного права

Насіннєва асоціація України підтриму та є інформаційним партнером Конференції з аграрного права - масштабному галузевому заході, який організовується Асоціацією Правників України.

Конференція з аграрного права відбудеться 13 травня 2016 року у м. Києві, готель Radisson BLU (вул. Ярославів Вал. 22).

Це спеціалізований захід, який охопить весь спектр роботи аграрних компаній в Україні, правові основи виходу на закордонні ринки та діяльність профільних державних органів у цій галузі.

08.10.2015

Насіннєва асоціація україни сприяє розвитку експортних можливостей та виходу на ринки ЄС насіння українського виробництва

Насіннєвою асоціацією України було  надано фінансову допомогу та підтрику для проходження Державним центром сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції аудиту Міжнародної асоціації з контролю за якістю насіння (ISTA). 

 

18.05.2015

Прес-конференція на тему: «ЄС та Україна. Аудит системи сертифікації насіння в Україні та визнання її еквівалентною вимогам ЄС».

​Шановні колеги!
22 травня 2015 року Насіннєвою асоціацією України буде проведено прес-конференцію на тему: «ЄС та Україна. Аудит системи сертифікації насіння в Україні та визнання її еквівалентною вимогам ЄС».
30.03.2015

Зміни в керівництві Насіннєвої асоціації України

В керівництві Насіннєвої асоціації України відбулися зміни.

Посаду Виконавчого директора залишив Валерій Хаджиматов. Таке рішення було прийнято за угодою сторін між компаніями-членами Насіннєвої асоціації України та Валерієм Хаджиматовим. До виконання обов'язків Виконавчого директора приступила Григоренко Сюзана.

Зі своєї сторони Насіннєва асоціація України висловлює вдячність Валерію Хаджиматову за період, проведений у Насіннєвій асоціації України, та плідну роботу задля розвитку насіннєвого ринку, і бажає йому подальших успіхів у роботі.

01.08.2014

"Лімагрейн" ще раз засвідчує свою відкритість та чесність на ринку

Вітаємо компанію "Лімагрей Україна" з офіційним приєднанням до Кодексу поведінки. Підписавши Кодекс поведінки компанія "Лімагрейн Україна" підтверджує, що у своїй діяльності та у відносинах з іншими учасниками ринку керується правилами чесної конкуренції.

15.07.2014

Компанія «Адванта Інтернешнл» приєдналася до Кодексу поведінки» НАУ

Насіннєва асоціація України вітає компанію «Адванта Сідз Інтернешнл» з приєднанням до Кодексу поведінки Насіннєвої асоціації України. Щиро підтримуємо компанії, для яких ключовими є верховенство права та добросовісність виконання взятих на себе обов’язків.

01.07.2014

ПАТ «Лебединський Насіннєвий Завод» та ТОВ «Рійк Цваан Україна» приєдналися до Кодексу поведінки НАУ.

Така відкритість компаній є підтвердженням того, що законність, виконання зобов’язань та обов’язків, які виходять з договірних відносин, традицій ділового спілкування, чесності є базовими елементами при здійсненні господарської діяльності компаніями.

11.06.2014

Сингента підписала Кодекс поведінки

ТОВ "Сингента" офіційно приєдналася до Кодексу поведінки, тим самим підтвердивши, що дотримання правил чесної конкуренції є пріоритетом у діяльності та формуванні відносин з іншими учасниками ринку насіння.

03.02.2014

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ!

13 лютого 2014 року Насіннєвою асоціацією України проводиться семінар на тему: «Оригінальне насіння. Як відрізнити справжнє від підробки?».

Захід буде проведено в рамках Четвертої міжнародної виставки інноваційних рішень в зерновому господарстві «Зернові технології 2014».

Участь приймають: представники Державної інспекції сільського господарства України, Національної академії аграрних наук України та аграрного бізнесу, учасники виставки «Зернові технології 2014».

Дата і час проведення: 13.02.2014 10:00 -12:00.

Місце проведення: Виставковий центр «КиївЕкспоПлаза», конференц-зал №3, павільйон 1, вул. Салютна 2-б,  м. Київ.

 

23.01.2014

Відбулася прес-конференція на тему: «2014: що чекає ринок насіння України?»

23 січня 2014 року Насіннєвою асоціацією України була проведена прес-конференція.

Місце проведення: Інформаційне агентство «УкрІнформ» (м. Київ, вул. Б. Хмельницького 8/16).

Питання, які висвітлювалися:

1.                Чесна конкуренція на ринку можлива та ефективна: Кодекс поведінки членів НАУ.

2.                Весняна посівна компанія на старті: чи будуть аграрії з якісним насіннєвим матеріалом? Бути чи не бути своєчасній сертифікації насіння та садивного матеріалу?

3.                Визначено засади співробітництва НАУ та НААН: розвиток української селекції, розширення існуючих напрацювань та спільні проекти НАУ і НААН.

Учасники:
Хаджиматов Валерій Атабекович - Виконавчий директор Насіннєвої асоціації України
Ромен Дестйо - Виконавчий Директор Maisadour Semences Україна (ТОВ "Маїсадур Семанс Україна")
Стародумов Сергій Олександрович - заступник Директора департаменту контролю насіннитцва та розсадництва Державної інспекції сільського господарства України
Савченко Ігор Миколайович - начальник управління інноваційно-інвестиційного розвитку експериментальної бази НААН України
Кононюк Володимир Антонович - заступник академіка-секретаря відділу рослинництва НААН України.

http://www.youtube.com/watch?v=H66duzbUMNE

Новини в Україні

Новини в світі