• Українська
  • English

Користувацький вхід

08.10.2015

Насіннєва асоціація україни сприяє розвитку експортних можливостей та виходу на ринки ЄС насіння українського виробництва

Насіннєвою асоціацією України було  надано фінансову допомогу та підтрику для проходження Державним центром сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції аудиту Міжнародної асоціації з контролю за якістю насіння (ISTA). 

 

Аудит випробувальної лабораторії ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції», відбувся 24 вересня 2015 року, як і було заплановано . Кошти, надані Насіннєвою асоціацією України, в повному обсязі переведені на розрахунковий рахунок Секретаріату ISTA для оплати аудиту. Тим самим єдину в Україні лабораторію, акредитовану ISTA, не позбавлено акредитації на право здійснювати сертифікацію насіння за міжнародними стандартами і видавати Міжнародні Сертифікати ISTA на партії насіння, призначені для міжнародної торгівлі.

 

Даний крок на зустріч  допоміг лабораторії ДП «Державний центр сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції» зокрема, та насінницькій галузі, експорту насіння за межі нашої держави в цілому.

Отримано лист-подяки від Державного центру сертифікації і експертизи сільськогосподарської продукції.

Новини в Україні

Новини в світі