• Українська
  • English

Користувацький вхід

20.01.2017

У Запоріжжі відбудеться ХVІ агропромислова спеціалізована виставка «АгроТехСервіс-2017»

З 1 по 3 березня 2017 року у Запоріжжі, у виставковому центрі «Козак-Палац» відбудеться ХVІ агропромислова спеціалізована виставка «АгроТехСервіс-2017», покликана підтримати національних виробників товарів та послуг, сприяти розвитку міжрегіонального та міжнародного співробітництва.
 
Організатором спеціалізованої виставки традиційно виступає Запорізька торгово-промислова палата спільно з провідними профільними асоціаціями.
 
Запорізька область по праву вважається не тільки промисловим, але і аграрним регіоном, в розпорядженні якого знаходиться понад 2297,88 тис. гектарів сільськогосподарських земель. Весна та початок польових робіт – найкращий час для ознайомлення зі станом ринку, представлення своїх пропозицій та підписання контрактів. Виставка надає змогу отримати більш повну інформацію про ринок, ознайомитися з новими продуктами та технологіями, отримати комерційну інформацію, об’єктивно оцінити ринкові пропозиції.
 
Враховуючи пріоритетне значення аграрної галузі для південно-східного регіону України, за роки існування спеціалізована виставка стала ефективним майданчиком для зустрічі учасників ринку не тільки Запорізької області, але і представників всієї України. У рамках «АгроТехСервіс» презентуються товари та послуги, відбуваються конференції за участю представників бізнесу, освіти, науки, громадськості, проводяться майстер-класи та В2В-зустрічі.
 
Отримали розвиток основні експозиції виставки: «Біопаливо», «Агрокультура», «Переробка сільгосппродукції», «Органічне землеробство», «Прибуткове садівництво та тепличне господарство».
Враховуючи нові можливості для розвитку сільського господарства, запрошуємо представників аграрної галузі, виробників агротехніки та всіх галузевих фахівців приєднатись до кола учасників, взяти участь у виставці та представити накопичений досвід.
 
Керівник проекту Олексій Атамас, тел. (061) 213-50-26, (050) 486-25-76, expo8@cci.zp.ua, www.expo.zp.ua
Сподіваємося на плідну та ефективну співпрацю.

Новини в Україні

Новини в світі