• Українська
  • English

Користувацький вхід

19.12.2016

КВС-УКРАЇНА відкрила насіннєвий завод в Кам'янці-Подільському

24 листопада 2016 року компанія «КВС-Україна» урочисто відкрила найсучасніший комплекс з кондиціювання насіння в місті Кам’янець-Подільський, що на Хмельниччині. Завод потужністю в 6 тис. тон насіння в рік розміщено на ділянці в 8,5 га. Завод спроектовано за принципом модульного будівництва, то ж, за необхідності, потужність заводу легко може бути збільшена вдвічі. На заводі працює 30 постійних співробітників та близько 50 планується залучати в сезон.

За словами генерального директора ТОВ «КВС-Україна» Олександра Федорова, філософія бізнесу KWS – в регіоні для регіону, і саме тому вирощування насіння кукурудзи в регіоні його реалізації є принциповим для нашої компанії. Відкриття заводу є важливим етапом в розвитку компанії та можливістю виробляти якісне насіння для українських аграріїв. «Адже наші клієнти мають отримувати максимальну якісь і цей завод здатен її забезпечити», – продовжив Олександр Федоров.

«Щиро вдячний компанії за те, що в такий нелегкий час взялася за реалізацію цього проекту саме в Кам'янцеві-Подільському, а також усім, хто долучився до будівництва комплексу. Вірю, що наша співпраця продовжиться», – зазначив міський голова Михайло Сімашкевич.

Компанія КВС дякує своїм друзям, клієнтам та партнерам, що завітали на церемонію відкриття та розділили з нами цю радість. За посиланням представлено відео процесу будівництва заводу та церемонії відкриття.

KWS – одна з найбільших селекційних компаній в світі. Вже 160 років вона займається селекцією провідних сільськогосподарських культур на благо цілих поколінь фермерів. Компанія належить шостому поколінню трьох німецьких сімей та має представництва в понад 70 країнах. У KWS працює майже 5000 співробітників, 40% з яких займаються науковими дослідженнями.

В Україні насінництво, маркетинг та агросервіс здійснює ТОВ «КВС-Україна» – 100% дочірнє підприємство KWS SAAT SE зі штаб-квартирою в Німеччині.

Джерело: kws.ua

Новини в Україні

Новини в світі