• Українська
  • English

Користувацький вхід

28.03.2016

Насіннєва асоціація України підтримує та є інформаційним партнером Конференції з аграрного права

Насіннєва асоціація України підтриму та є інформаційним партнером Конференції з аграрного права - масштабному галузевому заході, який організовується Асоціацією Правників України.

Конференція з аграрного права відбудеться 13 травня 2016 року у м. Києві, готель Radisson BLU (вул. Ярославів Вал. 22).

Це спеціалізований захід, який охопить весь спектр роботи аграрних компаній в Україні, правові основи виходу на закордонні ринки та діяльність профільних державних органів у цій галузі.

Організатори пропонують поговорити про державне регулювання АПК в Україні, реалії та перспективи дерегуляції в агросекторі, розглянути практичне застосування переваг, що надає Угода про асоціацію з ЄС, та успішні випадки виходу українських компаній на зовнішні ринки та переорієнтування географії збуту. 

Не омине увагою програма конференції й актуальні як ніколи проблемні питання оподаткування агробізнесу, а також забезпечення його безпеки.

Представники бізнесу та юридичної спільноти матимуть нагоду отримати інформацію з перших вуст про очікувані зміни в правовому регулюванні галузі та поставити запитання представникам профільних державних органів та установ. питання оподаткування та забезпечення захисту бізнесу. 

У якості доповідачів виступлять провідні фахівці галузі – представники аграрних компаній, уповноважені особи міністерства аграрної політики та продовольства України та інших державних органів, відомі юристи та керівники юридичних компаній.  

Участь у заході також стане в нагоді для налагодження ділових контактів та корисних знайомств, спілкування з колегами та дасть нові інструменти для роботи та розвитку бізнесу. 

Детальну інформацію про захід можна отримати за посиланням http://uba.ua/ukr/events/1822/ 

З будь-яких питань щодо заходу звертайтеся, будь ласка, до Секретаріату АПУ за телефоном 0 (44) 492-88-48, e-mail: conference@uba.ua. Контактна особа – Ія Савченко.     

 

Новини в Україні

Новини в світі