• Українська
  • English

Користувацький вхід

19.12.2016

КВС-УКРАЇНА відкрила насіннєвий завод в Кам'янці-Подільському

24 листопада 2016 року компанія «КВС-Україна» урочисто відкрила найсучасніший комплекс з кондиціювання насіння в місті Кам’янець-Подільський, що на Хмельниччині. Завод потужністю в 6 тис. тон насіння в рік розміщено на ділянці в 8,5 га. Завод спроектовано за принципом модульного будівництва, то ж, за необхідності, потужність заводу легко може бути збільшена вдвічі. На заводі працює 30 постійних співробітників та близько 50 планується залучати в сезон.

09.12.2015

ТОВ "КОССАД ВОСТОК"

Товариство з обмеженою відповідальністю «КОССАД ВОСТОК» засноване французькою компанією «КОССАД СЕМАНС» у 2012 році. 

 

 

Будучи насіннєвою компанією багатовидових гібридів сільськогосподарських культур, компанія спрямовує весь свій професіоналізм на підтримку і розвиток світового сільського господарства.

          КОССАД СЕМАНС входить в 5 кращих французьких компаній з виробництва насіння кукурудзи, що доводить її відповідність найвищим стандартам.

16.12.2014

Компанія "КВС" пропонує інсектицидне протруювання насіння кукурудзи!

10.12.2014 Пропонуємо інсектицидне протруювання насіння кукурудзи!

Компанія "КВС-Україна" в цьому сезоні пропонує, додатково до основного, протруєння інсектицидним протруйником Пончо ® виробництва компанії Байєр КропСайєнс.

24.11.2014

Україна займає 52-е місце в Глобальному індексі продовольчої безпеки

Україна зайняла 52-е місце в Глобальному індексі продовольчої безпеки, що аналізує показники 109 країн. Індекс розроблений дослідним підрозділом ВД The Economist (Economist Intelligence Unit) спільно із компанією DuPont і міжнародними експертами.

10.09.2014

«Нікерсон-Цваан» змінює назву та презентує новий бренд: «Хазера»

«Нікерсон-Цваан» (Nickerson-Zwaan) змінює назву та презентує новий бренд, «Хазера» (Hazera), спільно з компанією-партнером, «Хазера Генетикс» (Hazera Genetics). Організаційна структура, включаючи керівництво, відділи по роботі з клієнтами, з продажу, досліджень та розвитку залишаються незмінними.

21.07.2014

Урожайність гібридів озимого ріпаку КВС! Жнива продовжуються!

Попри дощову погоду, аграрії  жнивують. Фактичні показники врожайності с/г культур на полі  є різними.  Вони   залежать,  як  від технології вирощування, ґрунтово-кліматичних умов так і від генетичного потенціалу гібридно-сортового складу.  Тому саме  бункер комбайна  дає можливість агрономам та керівникам господарств   побачити кінцевий результат їхньої праці.

03.06.2014

Зареєстровані нові гібриди та сорти зернових культур селекції KWS!

 Компанія КВС-Україна не стоїть на місці. Щороку ми виводимо на ринок нові гібриди та сорти зернових культур. Ми раді повідомити вам про те, що до Державного реєстру сортів рослин придатних до поширення в Україні в 2014 році внесені два нових продукти: гібрид жита озимого КВС Магніфіко та сорт ярого ячменю Натасія.

02.06.2014

Графік проведення Днів поля компанії "КВС" у 2014 році

Шановні колеги!

Компанія "КВС-Україна" щиро запрошує вас відвідати Дні поля по ріпаку та зерновим культурам.

www.kws.ua

30.05.2014

Два нових гібриди озимого ріпаку селекції KWS внесені до Державного реєстру сортів!

Компанія "КВС-Україна" з радістю повідомляє про завершення процесу реєстрації двох нових гібридів озимого ріпаку селекції KWS — Туран (X905760) , Травіата (X605886) .

Туран (X905760) — високоврожайний гібрид інтенсивного типу, з високою стійкістю до вимерзання та розтріскування стручків. Придатний для пізніх строків сівби. Стійкий до вилягання.

Травіата (X605886) — гібрид  з високою зимостійкістю та значним потенціалом врожайності. Підвищена стійкість до розтріскування стручків та висипання насіння.

20.05.2014

Гібриди кукурудзи KWS — сучасне та надійне джерело біоенергії

З постійним зростанням населення на планеті зростає й попит на забезпечення населення енергоресурсами та продуктами харчування. Так як відбувається постійне зменшення запасів вугілля, нафти та газу, все більшої актуальності набуває видобуток енергії з біологічного палива. Саме таке паливо забезпечують рослини, які є майже невичерпною сировинною базою.

16.05.2014

Весна, мороз, пошкодження кукурудзи — як реагувати?

Погодні умови, що склалися цієї весни, є не зовсім типовими для України. На даний момент кукурудза знаходиться на різних стадіях свого розвитку, залежно від: строку сівби, особливостей початкового розвитку гібриду, температури грунту та повітря, наявності вологи. Чутливість кукурудзи до морозу, головним чином, залежить від тривалості впливу понижених температур та фази розвитку. Як правило, вплив морозу до фази 5-6-ти листків на рослину є мінімальним і не завдає значної шкоди. Останнім часом країною пройшли заморозки, в результаті чого відбулося пошкодження листків кукурудзи.

08.05.2014

І знову про «ноу-тілл»…

В березці цього року я перебував з робочим візитом в Сполучених Штатах Америки, в штаті Індіана, батьківщині технології «ноу-тілл». Не претендуючи на загальну точку зору по цій досить «модній» технології, хотів би поділитись власною думкою та побаченим.

28.04.2014

Обстеження посівів озимого та ярого ріпаку селекції KWS на Хмельниччині

На Хмельниччині, протягом другої декади квітня, разом із регіональним агрономом-консультантом Олігорським Андрієм проведено обстеження демо-полів гібридів озимого та ярого ріпаку селекції KWS. Ситуація, яка проглядалась на полях, в різних господарствах:

1. ТОВ «Гарант», Хмельницька обл., Кам'янець-Подільський р-н., с. Оринин

23.04.2014

Зимо- та морозостійкість озимого ріпаку. На що варто звертати увагу?

Озимий ріпак — культура, яка зайняла свою нішу в структурі посівних площ майже кожного господарства нашої країни. Попри досконале знання технології вирощування цієї культури та великого асортименту продуктів на ринку, все ж виникає питання зимо- та морозостійкості рослин озимого ріпаку.

Відомо, що здатність рослин витримувати температуру нижче 0°С визначається їхньою морозостійкістю. Існує також поняття «зимостійкість» — це стійкість рослин до дії комплексу несприятливих умов у період перезимівлі.

Новини в Україні

Новини в світі