• Українська
  • English

Користувацький вхід

30.03.2011

ТОВ «Піонер Насіння Україна» – переможець конкурсу «АГРОБРЕНД РОКУ 2011»

КИЇВ, Україна, 7 лютого, 2011р. – ТОВ «Піонер Насіння Україна», яка є частиною компанії Дюпон, другий рік поспіль стала переможцем конкурсу «Агробренд Року 2011» у номінації «Виробник насіння сільськогосподарських культур».
 «Ми вдячні нашим клієнтам та сільгоспвиробникам за те, що вони оцінили наші зусилля та прагнення у збільшенні їхньої продуктивності та прибутковості», - сказав Чаба Молнар, Генеральний директор ТОВ «Піонер Насіння Україна». «Ця престижна нагорода «Агробренд Року 2011», яку наша компанія отримала другий рік поспіль, надихає нас і надалі покращувати нашу діяльність та постачати найкращу продукцію необхідну конкретному регіонові в строки оптимальні для посіву нашими замовниками.»
Ця нагорода була вручена компанії «Піонер» згідно підсумків опитування сільськогосподарських товаровиробників відносно популярності торгівельних марок в сфері ресурсного забезпечення агропромислового комплексу, яке було проведено Асоціацією «Український клуб аграрного бізнесу» (УКАБ) та АО «Київський міжнародний контрактовий ярмарок».
Гібриди торговельної марки «Піонер»® створюються з використанням найбільшої і найрізноманітнішої зародкової плазми в даній галузі, що є генетичним пулом, по якому судять про якість всіх інших продуктів. Всі гібриди компанії «Піонер» є продуктами, отриманими завдяки інноваційним технологіям та науковим дослідженням у генетиці.
                        Чаба Молнар додав:«Ця нагорода є свідоцтвом визнання нашими клієнтами нових продуктів «Піонер», які стали результатом значного зростання науково-дослідної діяльності в регіоні після відкриття на початку 2010 року в с. Любарці науково-дослідного центру спеціалізованого на таких культурах як кукурудза, соняшник та олійний ріпак.»
Оголошення переможця та вручення винагороди ТОВ «Піонер Насіння Україна» відбулося на урочистому прийомі в честь відкриття чергової виставки високоефективного сільського господарства «ІНТЕРАГРО – 2011», яке відбулося 2 лютого 2011 року в конференц-залі готелю «Русь».
Для забезпечення того, щоб клієнти компанії «Піонер» отримували оригінальне насіння торговельної марки «Піонер»®, ТОВ «Піонер Насіння Україна» впровадила додатковий механізм захисту, який допоможезахистити сільгоспвиробників  завдяки використанню засобів аутентифікації, нанесених на упаковку насіння кукурудзи та соняшнику, що реалізуються в Україні.
Детальнішу інформацію про ТОВ «Піонер Насіння Україна» та нову програму аутентифікації Ви можете отримати за адресою: www.pioneer.com/ukraine або передзвонивши на нашу лінію підтримки за номером: 0 800 309 309.
 
Компанія «ПіонерХай-Бред» (www.pioneer.com), що є частиною компанії Дюпон (штаб-квартира розташована в м. Де-Мойн, штат Айова), - світовий лідер в розробці та постачанні передової генетики рослин, забезпечує сільгоспвиробників високоякісним насінням в більш,ніж 90 країнах світу. Компанія «Піонер» надає сільгоспвиробникам агрономічну підтримку та технологічний супровід для того, щоб допомогти їм збільшити свою продуктивність та прибутковість; прагне розвивати системи стабільного ведення сільського господарства у всьому світі. Наука і сервіс - запорука успіху(TM). 
Компанія Дюпон (www.dupont.com ) - наукова компанія, яка постачає новітню продукцію та надає технологічний супровід. Заснована в 1802 році, компанія Дюпон пропонує наукові рішення для покрашення та створення більш безпечного, здоровішого життя для людей у всьому світі. Працюючи в більш ніж 90 країнах світу, DuPont пропонує широкий діапазон інноваційної продукції та технологічний супровід для ринків, у тому числі сільського господарства та продовольства; будівництва; комунікації; та транспортування.
 

Новини в Україні

Новини в світі