• Українська
  • English

Користувацький вхід

Конференція "Перспективи розвитку насіннєвої галузі України як складової інтеграційних процесів світової економіки"

Партнери

 

 Європейська насіннєва асоціація (ESA)

була заснована в листопаді 2000 року шляхом об’єднання 4 європейських асоціацій: COSEMCO (спеціалізація – торгівля насінням, існує з 1961 року), ASSOPOMAC (спеціалізація – селекція картоплі, заснована 1964 року), AMUFOC (виробництво насіння кормових культур, діє з 1970 року), COMASSO (об’єднує селекціонерів рослин з 1977 року).

Європейська насіннєва асоціація (ESA) представляє інтереси тих, хто активно займається науковими дослідженнями, селекцією, виробництвом та збутом насіння сільськогосподарських, садових та декоративних рослин за допомогою співпраці з європейськими інституціями та їхніми представниками, а саме Європарламентом, Європейською Радою, Єврокомісією.

Основними завданнями ESA є:

  • ефективний захист прав інтелектуальної власності в сфері насінництва та рослинництва;
  • справедливе та пропорційне регулювання європейського виробництва насіння;
  • свобода вибору для клієнтів (фермерів, виробників, промисловості, споживачів) в поставках насіння в результаті інноваційних технологій і методів виробництва.

За Королівським наказом від 2 квітня 2002 ESA було надано правового статусу некомерційної Міжнародної асоціації (AISBL) відповідно до бельгійського закону.

 

Міжнародна насіннєва федерація (ISF)

- це неполітична, некомерційна організація, утворена в результаті злиття двох авторитетних міжнародних організацій: FIS і ASSINSEL у 2002 році.

ISF – головна організація, яка представляє інтереси учасників насіннєвої галузі на міжнародному рівні. Вона об’єднує виробників насіння, дистриб’юторів та інших суб’єктів ринку, для яких сільське господарство є основною діяльністю. ISF сприяє тісному співробітництву між національними і регіональними асоціаціями, а також представляє інтереси насіннєвої галузі в таких міжурядових організаціях, як OECD, UPOV, ISTA, WIPO та інших.

Місією ISF є сприяння міжнародному руху насіння, впровадження  відповідних ноу-хау та технологічних інновацій, мобілізація  галузі насінництва на глобальному рівні, а також представлення та просування інтересів галузі насінництва в міжурядових організаціях. Працює в партнерстві з організаціями, відповідальними за міжнародними договорами, конвенціями і угодами, а також національними асоціаціями, які впливають та формують політику галузі.

 

Американсько-Украінська Ділова Рада (USUBC)

була створена у 1995 році як некомерційна торгова асоціація з метою поліпшення умов для двосторонньої торгівлі та інвестицій, і в цілому сприяти розвитку сильних та дружніх двосторонніх зв'язків.

Американсько-українська ділова рада сприяє розвитку американсько-українських ділових зв’язків через регулярну взаємодію з американськими та українськими бізнесовими лідерами та урядовцями.

Кількість членів USUBC стрімко зросла за останні шість років і зараз складає більше 195. У січні 2005 року було 8 членів, за два роки ця цифра зросла до 22, а в січні 2011 – 150.

Членами Американсько-української ділової ради є компанії Bunge, Cargill, Case New Holland, Chevron, Cisco, ContourGlobal, DHL Express, Eli Lilly, Halliburton, Holtec, John Deere, Kraft Foods, Louis Dreyfus, Microsoft, RZB Finance LLC, SigmaBleyzer, State Export-Import Bank of Ukraine, TNK-BP Commerce LLC, Vanco Exploration Company, Westinghouse, WJ Export Import Agricultural Group та інші.

 

 

Спонсори

 

   ТОВ «Сингента є представником в Україні компанії «Сингента», яка працює в понад 90 країнах світу, в якій працюють більш, ніж 25000 працівників. «Сингента» заснована у 2000 році, успадкувавши здобутки і традиції таких  сильних компаній як Novartis Аgribusiness та ZenecaAgrochemicals, «Сингента» стала  провідною компанією  на світовому агрохімічному ринку, метою якої є забезпечення стабільного сільськогосподарського виробництва за допомогою інноваційних досліджень та технологій, щорічно інвестуючи в наукові розробки близько 1 мільярда дол. США.

     На сьогоднішній день ТОВ «Сингента» представлена на ринку України широким спектром насіннєвої та агрохімічної продукції для забезпечення найвибагливіших потреб сільгоспвиробника, реалізовуючи високопродуктивний посівний матеріал соняшнику, кукурудзи, ріпаку озимого, цукрових буряків, сорго силосного, насіння овочів та квітів а також пропонує найзбалансованіший портфель засобів захисту рослин.
     У 2009 року був впроваджений проект по створенню високопродуктивних гібридів соняшнику та кукурудзи, відкрито 2 селекційні станції.
     Нещодавно завершено будівництво  насіннєвого заводу по переробці насіння соняшнику та кукурудзи, спільно з французькими колегами, де 40% акцій належать компанії Сингента.

        

 

Піонер Насіння Україна

 

 ТОВ «Піонер Насіння Україна» є підрозділом «Піонер Хай-Бред Інтернешенл, Інк.», що є частиною фірми «Дюпон», (штаб-квартира розташована в м. Де-Мойн, штат Айова), - світовий лідер в розробці та постачанні передової генетики рослин, забезпечує сільгоспвиробників високоякісним насінням в більш, ніж 90 країнах світу. Компанія “Піонер” забезпечує товаровиробників агрономічною підтримкою та послугами для того, щоб допомогти їм збільшити свою продуктивність та прибутковість; прагне розвивати системи стабільного ведення сільського господарства у всьому світі.
     Компанія «Піонер» розпочала свою діяльність в Радянському союзі в 70-их роках минулого століття.
     У 1998 році «Піонер» відкрив своє представництво в Києві та почав роботу з випробування нових гібридів кукурудзи та соняшнику. У 2001 було зареєстровано ТОВ «Піонер Насіння Україна».
     Сьогодні, «Піонер» реалізовує в Україні гібридне насіння кукурудзи, соняшнику, олійного ріпаку та зернового сорго, а також інокулянти для силосування.

 

 

На аграрному ринку як Група компаній функціонує з 4 листопада 2010 року і на сьогоднішній день нараховує 11 основних компаній. До групи компаній Сервіс-Агрохолдинг увійшли:

Дистриб'юторські компанії: ТОВ «Сервіс - Агроцентр", ТОВ « Сервісагро-Київ», ТОВ «Сервісагро-Полтава», ТОВ «Сервісагро-Умань", ТОВ «Сервісагро-Житомир», ТОВ «Сервіс-агрозахід", ТОВ "Сервіс-Агромаркет".

Виробничі компанії, які займаються вирощуванням польових культур на власних земельних ділянках загальною площею більше 3500 га: ТОВ  «Порцелак-Агро», ТОВ «Сервісагро-Полтава-Плюс», ТОВ "Сервіс-Агротех" (організація поставок та продажу сільськогосподарської техніки), ТОВ "САЦ-Транс" (організація перевезення продукції по Україні).

Місія компанії: забезпечувати сільськогосподарських товаровиробників якісною продукцією та  новітніми технологіями  вирощування польових культур.

 

 

 

Байєр - це міжнародний концерн, до основних сфер діяльності якого належать охорона здоров'я, захист рослин і виробництво високотехнологічних матеріалів. Продукти і послуги компанії створені на благо людей, для поліпшення якості їх життя. Байєр створює цінність за рахунок інновацій, зростання і вищої прибутковості.

 

Група Байєр дотримується принципів стійкого розвитку, визнає і приймає свою роль як соціально і етично відповідальний «корпоративний громадянин». Економіка, екологія і соціальна відповідальність є рівнозначними цілями корпоративної політики. У 2010 фінансовому році в компанії Байєр працювало 111 400 чоловік, товарообсяг склав 35,1 мільярдів євро. Загальні витрати склали 1,6 мільярда євро, витрати на дослідження і розробки - 3,1 мільярда.

Серед напрямків діяльності компанії Байєр всесвітньовідомим є розробка засобів захисту рослин. Свій початок даний напрямок бере з 1892 року.

З придбанням компанії Авентіс Кроп Сайєнс у 2002 році компанія Байєр розширила свої позиції на світовому ринку і на сьогодні присутня у понад 120-ти країнах світу. В результаті злиття була створена компанія Bayer CropScience (Байєр Кроп Сайєнс), яка на сьогодні є глобальним лідером в галузі захисту рослин та не сільськогосподарського контролю по боротьбі зі шкідниками.

Наша головна мета полягає в забезпеченні інноваційних рішень та послуг для сільського господарства. Підвищення продуктивності посівів, покращення їх якості та зниження втрат урожаю поряд із оптимізацією використання природних ресурсів відповідають глобальним потребам людства.

Байєр Кроп Сайєнс представлений наступними підгрупами - Захист рослин, Захист довкілля та Біонаука.

 

 

Євраліс Сесенс

 "Євраліс Семенс" входить до складу французького агропромислового холдингу “Євраліс”, що заснований на Південному Заході Франції у 1936 році. Основні напрямки діяльності холдингу є:
- виробництво насіння, селекційна та дослідна діяльність,
- трейдерські операції з товарним зерном.
- виробництво продуктів харчування.
     Підрозділ по виробництву насіння у складі “Євраліс” працює з 1950 року і є одним з стратегічних напрямків діяльності. Ведеться селекція і виробництво насіння кукурудзи, соняшнику, озимого та ярого ріпаку, зернового сорго та сої.
     Продукти ТОВ "Євраліс Семенс" в Україні відомі з 90-х років під торговою маркою "Рустіка".
     З 2006 року "Євраліс Семенс" представлений в Україні двома власними підприємствами:
- ТОВ "Євраліс Семенс Україна" - компанія, що веде комерційну та маркетингову діяльність,
- насіннєвий завод у Черкасах ТОВ "Черлис" який виробляє насіння як для ринку України так і для експорту в Росію, Білорусію та інші країни.

 

 

 

 Товариство з обмеженою відповідальністю "РАЖТ Семенс-Україна" було створене у 2010 році. Засновником є компанія RAGTSemences (Франція)
     Свої витоки компанія RAGTSemences бере з 1919 року. Компанія має 18 філіалів та більше 1000 висококваліфікованих співробітників лише у Європі. 
     Товариство є невід’ємною частиною одного із світових лідерів у галузі насінництва – компанії RAGT. В своєму європейському активі компанія має 19 науково-дослідних станцій, 6 заводів, 24 види селекційних культур, 235 комерційних сортів насіння та 2500000 га посівних площ з генетикою RAGT.   Основними видами культур, що виробляються компанією RAGT, є кукурудза, соняшник, сорго, рапс та фуражні трави.

 

 

Компанія «АГРОБОНУС» створена з метою комплексного обслуговування підприємств агропромислового комплексу.

В роботі керується новітніми технологіями, науковим підходом підвищення ефективності аграрного бізнесу. ТОВ  «АГРОБОНУС» є дистриб’ютором-імпортером компаній всесвітньовідомих виробників високоякісного насіння сільськогосподарських культур: «Піонер Хай- Бред Інтернешнл», «Лімагрейн», «Сингента», «Євраліс Семенс», «Майсадур Семенс», «Монсанто», «ЗААТЕН-Уніон». ТОВ  «АГРОБОНУС»  займається реалізацією: хімічних засобів захисту рослин (крупна та дрібна фасовка) провідних світових лідерів: «BASF», «Bayer»,  “Сингента", “Монсанто”, “Агрохімічні технології”, а також мікродобрив “Інтермаг”.

 

 

 

«Ерідон» - провідна компанія в українському агробізнесі

Основною сферою діяльності компанії, заснованої в 1993 році, є продаж усіх необхідних засобів виробництва для сільського господарства:

засобів захисту рослин
насіння польових культур
мінеральних добрив
комбікормів та кормових добавок
Представництва та мережа регіональних складів компаніїї представлені по всій території України. Обслуговування господарств проводять висококваліфіковані спеціалісти, які надають консультації щодо різних аспектів технологій вирощування сільськогосподарських

культур. З нами працюють понад 5 000 господарств та, згідно аналізу ринку, компанія «Ерідон» є найбільшою компанією на території України з дистрибуції засобів захисту рослин, імпортного насіння та добрив. Дотримання взятих на себе зобов’язань, широкий асортимент продукції та ефективність логістики дозволяють нам щороку розширювати клієнтську базу.

Місія: бути надійним партнером для сільськогосподарських виробників України та активно сприяти розвитку сільського господарства, пропонуючи найкращі технології вирощування.

Мета: зберегти позицію лідера на українському ринку добрив, насіння, засобів захисту рослин та кормових добавок.

 

 

 

Інформаційні партнери

 

Інформаційне агенство "Українські Новини"

Інформаційне агентство "Українські Новини" працює на інформаційному ринку України з 1993 року й впевнено займає провідну позицію серед основних постачальників ділової й політичної інформації про Україну. Щодня інформацію агентства використовують понад 10 тисяч споживачів. Почавши з одного випуску новин на день, сьогодні агентство випускає лінійку з 27 інформаційних й аналітичних продуктів російською, українською й англійською мовами.

"Українські Новини" - єдине українське агентство, яке здійснює переклад 100% своїх продуктів англійською мовою. Тож географія клієнтів агентства за роки його роботи розширилася далеко за межі України - інформацію "Українських Новин" успішно використовують передплатники зі США, Росії, країн Євросоюзу і навіть Індії. В Україні на інформацію агентства орієнтуються Адміністрація Президента, Кабінет Міністрів та інші органи державної виконавчої влади, Верховна Рада, а також дипломатичні місії ряду держав, провідні телеканали й ділові ЗМІ, комерційні компанії, що є найбільшими на своїх ринках.

 

 

Інформаційне агенство "УНІАН"

 

 

 

УкрАгроКонсалт

УкрАгроКонсалт - незалежна компанія, заснована в 1994 році, надає достовірну оперативну інформацію про аграрні ринки України, Росії, Казахстану та інших країн Причорноморського регіону. Аналітики компанії «УкрАгроКонсалт» на постійній основі проводять моніторинг наступних ринків: зернові та продукти їх переробки, олійні культури та продукти їх переробки, м'ясо, молоко, цукор, ринок матеріально-технічних ресурсів, логістика.
«УкрАгроКонсалт» є організатором двох щорічних міжнародних конференцій: «Зерно Причорномор'я» та  «Аграрні інвестиції - МТР».
Інтернет-ресурси компанії: www.ukragroconsult.com, www.uaindex.net, www.blackseagrain.net.

Контакти: вул.Тимошенко 29в, оф.5 Київ 04205 Україна
тел./факс:   + 380 44 451 46 34  (багатоканальний)
agro@ukragroconsult.org
 

 

Газета "Бізнес"

Газета БІЗНЕС належить ПрАТ "Бліц-Інформ". Газета БІЗНЕС займає перше місце в Україні у рейтингу ділових видань. На ринку України працює з 1992 року. Тираж газети: 50 291 екземпляр.

 

 

 

 

 

Новини в Україні

Новини в світі