• Українська
  • English

Користувацький вхід

21.10.2016

Компанії - дійсні члени Насіннєвої асоціації України

ТОВ "Євраліс Семенс" входить до складу французького агропромислового холдингу “Євраліс”, що заснований на Південному Заході Франції у 1936 році. Основні напрямки діяльності холдингу є:

- виробництво насіння, селекційна та дослідна діяльність,
- трейдерські операції з товарним зерном.
- виробництво продуктів харчування.

Підрозділ по виробництву насіння у складі “Євраліс” працює з 1950 року і є одним з стратегічних напрямків діяльності. Ведеться селекція і виробництво насіння кукурудзи, соняшнику, озимого та ярого ріпаку, зернового сорго та сої.

Продукти ТОВ "Євраліс Семенс" в Україні відомі з 90-х років під торговою маркою "Рустіка". З 2006 року "Євраліс Семенс" представлений в Україні двома власними підприємствами:
- ТОВ "Євраліс Семенс Україна" - компанія, що веде комерційну та маркетингову діяльність,
- насіннєвий завод у Черкасах ТОВ "Черлис" який виробляє насіння як для ринку України так і для експорту в Росію, Білорусію та інші країни.

Вже в 1900 році КВС стала лідером у світі з торгівлі насінням цукрових буряків і почала створювати дочірні підприємства. В Україні компанія КВС побудувала свій перший насіннєвий завод в 1905 році, відомий, як Вінницький насіннєвий завод.

В 2001 році було засновано дочірнє підприємство ТОВ «КВС-Україна», яке здійснює насінництво, маркетинг і агросервіс. Українському товаровиробнику КВС пропонує 13 гібридів цукрових буряків, 20 гібридів кукурудзи, а також високопродуктивні гібриди соняшнику, кормових буряків, озимого ріпаку, жита, сорти ярого ячменю і картоплі. Гібриди і сорти КВС адаптовані до грунтово-кліматичних умов України, зокрема волого- та тепло забезпечення, характерних стресових факторів, фітосанітарної, ентомологічної ситуації різних регіонів вирощування.

На ринок України підприємством поставляється оригінальне насіння цукрових буряків, соняшнику, ріпаку, ячменю, вирощене в Південно-Західних регіонах Європи і виготовлене на сучасному насіннєвому заводі в м. Айнбек та інших заводах Європи.

Насіння кукурудзи і частково соняшника розмножується в Україні під контролем спеціалістів КВС. При цьому використовується оригінальне насіння батьківських компонентів, завезених з Німеччини. В 2008 році, компанія КВС побудувала в Україні завод з виробництва насіння кукурудзи.

"КОССАД ВОСТОК" - Товариство з обмеженою відповідальністю «КОССАД ВОСТОК» засноване французькою компанією «КОССАД СЕМАНС» у 2012 році.

Будучи насіннєвою компанією багатовидових гібридів сільськогосподарських культур, компанія спрямовує весь свій професіоналізм на підтримку і розвиток світового сільського господарства. КОССАД СЕМАНС входить в 5 кращих французьких компаній з виробництва насіння кукурудзи, що доводить її відповідність найвищим стандартам.

Досвід і знання, які напрацьовувалися роками, дозволяють ефективно розробляти високоякісний генетичний матеріал для сільськогосподарських культур. Способи селекції КОССАД СЕМАНС включають в себе як перевірені методи, так і інноваційні, з залученням біотехнологій.

КОССАД СЕМАНС може запропонувати фермерам високопродуктивні сорти та гібриди зернових культур, кукурудзи, соняшника, ріпака, сорго зернового, сої, люцерни, в залежності від кліматичних умов і типу ґрунту, які будуть відповідати всім їх потребам.

Діяльність компанії вдалося розширити, завдяки збереженій індивідуальності свого історичного коріння. КОССАД ВОСТОК будує свої взаємовідносини з клієнтами і партнерами на основі тісної і тривалої співпраці, що сьогодні і визначає її стратегію розвитку.

 
Товариство з обмеженою відповідальністю "Лімагрейн Україна" було створене 24.10.2008. Засновником є компанія Limagrain Europe S.A. (Франція).

Товариство є членом провідної світової насіннєвої групи компаній Limagrain, що присутня більш ніж 38 країнах світу з загальною кількістю працюючих понад 7200 осіб. Основними видами діяльності є селекція та виробництво насіння польових та овочевих культур. Крім цього, группа компаній має напрацювання та лідируючі позиції в харчовій та переробній  промисловості, зокрема у виробницті хлібобулочних виробів та інгрідієнтів. Обсяг річного фінансування дослідницької та селекційної роботи в 2009 році по групі досяг рівня 633 мільйонів євро.
Основними напрямками діяльності ТОВ "Лімагрейн Україна" є:

1 - оптова торгівля насінням
2 - виробництво насіння в Україні
3 - експорт та імпорт насіння
4 - надання послуг іноземним команіям щодо ведення бізнесу в Україні, зокрема інвестування в Україну, реєстрації нових сортів, здійснення експорту з України насіння в інші країни, зокрема Росії, Казахстану, Білорусії та інші.

При забезпеченні відповідної можливості на законодавчому рівні в Україні компанія планує здіснювати селекційну роботу в Україні з відповідними інвестиціями в даному напрямку.
 

ТОВ "Маїсадур Семанс Україна" засноване французьким кооперативом Маїсадур у листопаді 2007 року з метою поширення сільськогосподарської діяльності у Східній Європі. Пріорітетними напрямками діяльності є вирощування зернових та технічних культур, а також виробництво насіння.

Головним завданням «Маїсадур Семанс» в Україні є пропозиція адаптованих гібридів в аспекті агрономії, що створені з урахуванням місцевих грунтово-кліматичних умов, які дозволять оптимізувати економічний результат господарства.

В с. Могилів Царичанського району Дніпропетровської області французьке об’єднання "Маїсадур Семанс" побудувало найсучасніший в Європі завод з виробництва насіння. Використовуючи найновітніше обладнання, що є на ринку, підприємство сушить, калібрує та обробляє насіння. Це сучасний потужний сільськогосподарський комплекс з виробництва та зберігання зерна «Маїсадур Семанс Україна».

Європейський рівень, повна біологічна очистка, дотримання всіх необхідних норм і дозволів дають змогу працювати людям не тільки «добре і швидко», а й відчувати себе розвиненою людиною, а не «дешевою робочою силою» ( на заводі створено понад 100 постійних робочих місць). Співпраця з французькою компанією «Маїсадур Семенс» виправдовує найоптимістичніші надії і сподівання не лише в Дніпропетровській області, а й в Україні. 
 
Товариство з обмеженою відповідальністю "РАЖТ Семенс-Україна" було створене у 2010 році. Засновником є компанія RAGTSemences (Франція)
Свої витоки компанія RAGTSemences бере з 1919 року. Компанія має 18 філіалів та більше 1000 висококваліфікованих співробітників лише у Європі.

Товариство є невід’ємною частиною одного із світових лідерів у галузі насінництва – компанії RAGT. В своєму європейському активі компанія має 19 науково-дослідних станцій, 6 заводів, 24 види селекційних культур, 235 комерційних сортів насіння та 2500000 га посівних площ з генетикою RAGT.   Основними видами культур, що виробляються компанією RAGT, є кукурудза, соняшник, сорго, рапс та фуражні трави.

Компанія "Заатбау" - це австрійський кооператив, який вже 60 років займається селекцією, виробництвом насіння та їх продажем у Європі. До складу кооперативу входить більше 3000 фермерів, які є виробниками насіння та власниками компанії. У 2013 році, компанія відкрила дочірнє підприємство на території України. ТОВ "Заатбау Україна" має власну селекцію по трьом напрямкам: зернова група, соя та власна селекційна програма по кукурудзі. В Україні вже є зареєстровані сорти.

Від часу свого заснування ТОВ "Сингента" досягла значних успіхів і на сьогоднішній день є одним із лідерів світового агробізнесу, який оцінюється у понад 60 мільярдів доларів. До портфоліо «Сингенти» входить понад 80 засобів захисту рослин, а також велика кількість гібридів і сортів насіння польових та овочевих культур. В українському відділенні компанії працює більше 300 фахівців, серед яких багато кандидатів сільськогосподарських наук.

Метою компанії «Сингента» в Україні є пропозиція комплексних рішень для українських аграріїв та партнерство, якому віддають перевагу українські та міжнародні компанії. «Сингенту» вирізняє високоякісна продукція, інтегрований підхід до вирішення поставлених завдань та використання переваг сільського господарства України.

 

 

Новини в Україні

Новини в світі