• Українська
  • English

Користувацький вхід

25.08.2011

Зміни в структурі управління Насіннєвої Асоціації України

В період з липня по вересень місяць 2011 року з метою оптимізації роботи НАУ у структурі апарату її управління відбулися кадрові зміни.

Загальними Зборами Асоціації від 30 червня 2011 року було обрано нового Виконавчого директора Асоціації – Хаджиматова Валерія. До роботи в Асоціації Валерій Атабекович обіймав керівні посади в Державному резервному насіннєвому фонді України, Державній службі з охорони прав на сорти рослин та Українській державній насіннєвій інспекції.

Унікальний досвід здійснення державного управління в українських реаліях дозволив Валерію Хаджиматову виробити власну стратегію щодо нової організаційної структури Насіннєвої Асоціації та вибудувати нові перспективи співробітництва з центральними органами виконавчої влади та їх структурними підрозділами.

Загальними Зборами від 23.08.2011 було затверджено чіткий механізм ротації Голови Правління, відповідно до якого вибори Голови Правління відбуваються на Загальних Зборах після затвердження звіту про результати діяльності виконавчої дирекції і Голови Правління, але не пізніше ніж 28 лютого. Наразі Головою Правління був обраний Чаба Молнар, Генеральний директор по Україні, Росії і Білорусі ТОВ «Піонер Насіння Україна».

Члени Асоціації підтримують запропоновані виконавчою дирекцією напрямки діяльності, спрямовані на відстоювання інтересів гравців ринку насіння, і очікують на якісний результат реалізації свіжих ідей нової команди.

Новини в Україні

Новини в світі