• Українська
  • English

Користувацький вхід

23.03.2017

Відбувся круглий стіл: «Експертиза та реєстрація сортів рослин, організація сертифікації насіння, визначення еквівалентності системи вітчизняної сертифікації насіння до міжнародних вимог»

Вчора, 22 березня, у Києві відбувся круглий стіл круглий стіл «Експертиза та реєстрація сортів рослин, організація сертифікації насіння, визначення еквівалентності системи вітчизняної сертифікації насіння до міжнародних вимог». Насіннєва асоціація дякує за організацію заходу секретаріатові Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин.

Висловлюємо повагу та подяку народним депутатам: Хланю С., Бакуменко О., Мірошніченко І., Дідичу В., Люшняку М., Кіт А. Нестеренко В., Бриченко І.; представникам Міністерства агарної політики та продовольства України, державного підприємства «Державний центр сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції», представникам посольств Франції, Королівства Нідерландів та Федеративної Республіки Німеччина.

Учасники круглого столу погодилися, що пріоритетним питанням на порядку денному є визнання системи сертифікації насіння в Україні еквівалентною до вимог ЄС, як умови інтеграції ринку насіння України на ринок Європи та держав-членів ОЕСР.

Новини в Україні

Новини в світі