• Українська
  • English

Користувацький вхід

24.07.2012

Партнери компанії "Пахаренко і Партнери"взяли участь у роботі міжнародної конференції

 На початку липня у грузинському готельному комплексі Базалеті пройшла Міжнародна науково-практична конференція «Сучасні проблеми права інтелектуальної власності».

Конференція була організована Університетом Григола Робакідзе та Грузинською групою Міжнародної асоціації з охорони інтелектуальної власності (AIPPI)  за підтримки Національного центру інтелектуальної власності “SAKPATENTI” та Грузинської асоціації авторських прав  (GCA).

В роботі конференції разом з грузинськими вченими і практиками прийняли участь та поділилися своїм досвідом зарубіжні колеги з Росії, України, Німеччини, Великобританії, Фінляндії, Казахстану, Латвії, Азербайджану, Вірменії.  Зокрема, у роботі заходу взяли участь партнери фірми «Пахаренко і партнери» Антоніна Пахаренко-Андерсон та Джон Андерсон.

Під час конференції були обговорені сучасні правові питання захисту авторських та патентних прав, прав на комерційні позначення. Особливу увагу було приділено науковим і практичним питанням використання назв походження товарів та географічних зазначень.

www.pakharenko.com/ua/about/24072012/

Новини в Україні

Новини в світі