• Українська
  • English

Користувацький вхід

30.11.2011

НАСІННЯ КВІТКОВИХ КУЛЬТУР КОМПАНІЇ СИНГЕНТА

Компанія «Сингента» відіграє важливу роль у квітковому бізнесі ще починаючи з XIX століття. Компанія володіє одним з найширших асортиментів селекційних досягнень, що робить нас, без сумніву, лідером цієї галузі, цілями якого є бачити успіх своїх партнерів, бачити, як кожна насінина перетворюється у чудову рослину.
Квіти, отримані з посадкового матеріалу компанії «Сингента», це не тільки продукція найвищої якості, це те, що приносить людям радість та гарний настрій, те, що допомагає нам проявити любов та турботу, створити додатковий затишок та особливу атмосферу свята. Квіти допомагають подолати сірість та буденність щоденного життя, які особливо гостро відчуваються після довгої безбарвної зими. Саме тому компанія «Сингента» постійно працює над отриманням нових квіткових форм та над вдосконаленням вже існуючих серій. Ось короткий огляд деяких новинок на сезон 2011.
Бальзамін валера F1 Акцентtm
Impatiens walleriana F1 Accenttm
Цю серію можна назвати золотим стандартом бальзамінів. Схожість насіння становить понад 95%. Рослина чудово кущиться, легко адаптується як до прохолодних умов, так і до високих температур вирощування, є стресостійкою. Серія має високий рівень однорідності за габітусом та часом цвітіння. Ця рослина може бути використана в ландшафтних посадках, а також для висадки в горщики. В асортименті 23 кольори та 9 сумішей.
 
Віола вітрокіана F1 Колоссусtm
Viola wittrockiana F1 Colossustm
Серед інших віол вирізняється гігантським розміром квітів (7 – 9 см у діаметрі). Компактний габітус, що має стійкість до витягування в стресових умовах. Квіти «дивляться» вгору, що покращує декоративні властивості рослини. Рослини легкі у вирощуванні, довго зберігають товарний вигляд. Цвітіння довготривале в будь-якому регіоні України, але можна рекомендувати для вирощування у спекотних умовах Криму. Вирощувати віоли можна як одно- або дворічні культури, таким чином віоли цієї серії підходять як для ранньовесняних й осінніх, так і для літніх продажів. У асортименті 17 кольорів та 2 суміші.
 
Герань (пеларгонія) х садова F1 Пінтоtm
PelargoniumxhortorumF1 Pintotm
Ця серія є лідером на ринку у насіннєвому асортименті пеларгоній. Цього року серія вирізняється покращеними кольоровими характеристиками, рівнем однорідності за часом цвітіння та формою габітуса. Цвітіння раннє, тривале та одночасне серед всіх кольорів серії, що полегшує планування культури. Рослини чудово кущаться, мають велику кількість квітконосів, довжина яких є коротшою, ніж у попередніх серіях, що полегшує транспортування та дає змогу довше зберігати товарний вигляд продукції. Серія стійка до витягування навіть у стресових умовах, швидко реагує на використання ретардантів. В асортименті 11 кольорів та суміш.
  
Петунія великоквіткова F1 Бравоtm
PetuniagrandifloraF1 Bravotm
Абсолютний лідер продаж серед петуній протягом багатьох років. Цього року ми отримали покращений червоний колір цієї серії, що не вигорає і не тьмяніє протягом сезону. Діаметр квітки 8 – 9 см. Серія вирізняється покращеною однорідністю цвітіння – різниця в часі цвітіння різних кольорів серії не перевищує 5-х днів, що значно полегшує планування поставок продукції. Рослини менш чутливі до недостатнього рівня освітлення, чудово кущаться, але при цьому зберігають компактність і не переростають у ландшафтних посадках.  В асортименті 18 кольорів та 5 сумішей.
 
Петунія гібридна F1 Рамлінtm
PetuniaxhybridaF1 Ramblintm
Всі кольори цієї серії зацвітають одночасно. Рослини гарно кущаться, швидко заповнюють контейнер, надзвичайно рясно квітнуть. Кольори типу бургунді завжди користуються підвищеним попитом при ландшафтному озеленені. Цього року новинкою є колір Burgundy Chrome, що вирізняється глибоким відтінком, який не тьмяніє протягом сезону цвітіння. Рослини повністю покрити квітами. В асортименті 14 кольорів та 5 сумішей.
 
Примула безстебельна F1 Оріон®
PrimulaacaulisF1 Orion®
В нашому регіоні основний період продаж примули це кінець зими – початок весни. Ця серія чудово підходить для ранньовесняних продаж. Габітус компактний, що дає змогу вирощувати в умовах високої щільності культури. В палітрі широкий вибір кольорів. Дуже цікавими є двокольорові примули, як Lilac Flame або Rose Frost. В асортименті 13 кольорів та суміш.
 
Тагетес прямостоячий F1 Мунстракtm
TageteserectaF1 Moonstrucktm
Серія Мунстрак на українському ринку находиться вже більш як три роки. Серія чудово зарекомендувала себе в наших погодних умовах. Рослина покрита квітами гігантського розміру протягом всього періоду цвітіння від початку літа до перших приморозків. Квіти на міцних квітконосах є настільки щільними, що вода «виштовхується» і не застоюється в середині. Сама рослина є низькою, чудово кущиться, зберігає компактність, добре переносить стресові умови. В цьому році серія отримала ще два нові кольори Deep Orange та Lemon Yellow.
 
Обрієта гібридна F1 Одріtm
AubrietahybridaF1 Audrey
В 2010 році в нашому асортименті появився перший гібрид обрієти F1, представлений у двох кольорах Red та Purple. Обрієта є одним із багаторічників, що квітнуть надзвичайно рано. Їй притаманні тривалий період цвітіння, хороша зимостійкість та чудова декоративність як в місцях продажу, так і в саду. Рослини можна вирощувати у відкритому ґрунті або в холодних плівкових теплицях. Серія вигідно відрізняється від аналогів конкурентів високим рівнем однорідності та компактністю. В цьому році до серії був доданий колір Light Blue.

 

 

Новини в Україні

Новини в світі