• Українська
  • English

Користувацький вхід

12.04.2012

KWS SAAT AG та Bayer CropScience спільно розробляють цукровий буряк, стійкий до гербіцидів

 Іноваційний підхід до вирощування створює нові можливості для виробників цукрового буряку:

Компанія Bayer CropScience та акціонерне товариство KWS SAAT AG спільно розробляють цукровий буряк, стійкий до гербіцидів
 
Монхайм, 12 квітня 2012 – компанії Bayer CropScience та KWS SAAT AG підписали угоду про спільну розробку та комерціалізацію інноваційної системи контролю  бур’янів на цукровому буряку для використання на світовому ринку.
 
Технологія базується на селекції сортів цукрового буряку, що є стійкими до гербіцидів класу ALS- інгібіторів, які контролюють  широкий спектр бур’янів. Це надасть фермерам нову можливість полегшити процес вирощування цукрового буряку, зробити його більш гнучким в часі, а також більш екологічним. Планується, що система стане доступною фермерам за декілька років.
 
Спільне дослідження щодо розробки системи почалося у 2001 р. У паростках нового цукрового буряку подекуди зустрічається природна зміна вмісту ензиму, що бере участь у процесі біосинтезу необхідних амінокислот. У процесі розробки, рослини цукрового буряку, в якому спостерігалася така спонтанна зміна щодо вмісту ензиму, спеціально відбиралися та використовувалися для подальшої селекції.  Такі різновиди цукрового буряку самі по собі не є генетично модифікованими.
 
«Уже понад 40 років Bayer CropScience сприяє забезпеченню надійного способу боротьби з бур’янами при вирощуванні цукрового буряку за допомогою поліпшених продуктів   Бетанал™.  Проте, вже багато років на ринку не було жодної фундаментально нової речовини з гербіцидною активністю для цукрового буряку, порівняно з такими сільгоспкультурами, як пшениця або кукурудза.
 
Нова система дозволить у майбутньому використовувати нові активні речовини для цукрового буряку та боротися з основними видами бур’янів при невеликих дозах препарату та меншій кількості застосувань», – зазначив Крістоф Дюмон (Christophe Dumont ), відповідальний за бізнес-стратегію компанії щодо сої, кукурудзи, бавовни, цукрової тростини та цукрового буряку та відповідального за портфоліо гербіцидів.
 
«KWS використовує новітні методи вирощування високоврожайних різновидів культур  для екологічно стійкого сільського господарства понад 150 років. Своїм успіхом останні декілька десятиліть ми завдячуємо розробці цих нових сортів цукрового буряку.
 
Роботу над цією інноваційною системою ми розпочали 11 років тому, і нарешті через декілька років фермери зможуть нею користуватися. Нова технологія  значно підвищить конкурентоспроможність цукрового буряку та дозволить нашим споживачам успішно вирощувати цукровий буряк у майбутньому», – пояснив Д-р Пітер Хофманн (Peter Hofman), голова Відділу цукрового буряку компанії KWS.
 
Про KWS
KWS – це одна з провідних рослинницьких компаній у світі, представлена більш ніж у 70 країнах, має 60 дочірніх та афілійованих компаній. Асортимент продукції охоплює найрізноманітніші сорти цукрового буряку, кукурудзи, зернових культур, олійних сільгоспкультур та картоплі.
 
Вже понад 150 років KWS здійснює свою незалежну діяльність на засадах стійкогорозвитку. У 2010/2011 роках валовий об’єм продажу склав 855 мільйонів євро, 75 відсотків якого отримано за межами Німеччини.
 
На сьогодні по всьому світі у групі компаній KWS Group працює близько 3800 співробітників. Кожного року 15 відсотків від річного об’єму продажу KWS інвестує в наукові дослідження. KWS використовує передові методи рослинництва для підвищення врожайності та стійкості до захворювань, шкідників, а також абіотичних факторів стресу.
Більше інформації на вебсторінці www.kws.com.
 
Про «Байєр КропСайенс»
«Байєр» – це міжнародна компанія, що здійснює свою основну діяльність в галузі охорони здоров’я, харчування та високотехнічних матеріалів. «Байєр КропСайенс» (Bayer CropScience) є підгрупою корпорації «Байєр АГ» (Bayer AG), щорічні об’єму продажу цієї бізнес-групи складають 7,255 мільярдів євро (2011 р.).
 
Це одна зі світових компаній-лідерів у галузі інновативного рослинництва у сфері захисту культур, виробництва насіння, дослідження генетичних ознак, а також несільськогосподарських засобів боротьби зі шкідниками.
 
Компанія пропонує визначний асортимент продукції та широкий спектр послуг для сучасного, екологічно стійкого сільського господарства, а також продуктів несількогосподарського призначення. Компанія «Байєр КропСайенс» налічує 21 000 співробітників та має представництва у більш ніж 120 країнах.

Новини в Україні

Новини в світі