• Українська
  • English

Користувацький вхід

14.06.2011

Компанія «Піонер Хай-Бред» у 2011 році виводить на ринок інноваційний продукт озимого ріпаку

ПРАГА, Чеська Республіка, 8 червня 2011 року, – «Піонер Хай-Бред», що є підрозділом компанії Дюпон, повідомив про впровадження найбільш повної в індустрії лінійки гібридів насіння олійного ріпаку в Європі, під час 13-го Міжнародного Конгресу з ріпаку в Празі. Компанія повідомила про нові гібриди та новітні технології для посівної кампанії насіння озимого олійного ріпаку 2011 року.

 «Всього лише за 6 років комерційних продажів насіння  ріпаку в Європі, Піонер стрімко вийшов на лідируючі позиції з новітнім та широким асортиментом високорослих, напівкарликових, а відтепер і стійких до гербіциду гібридів ріпаку», - заявив Джеф Роуі, Регіональний директоркомпанії «Піонер Хай-Бред» в Європі.

«Лише за останні два роки, Піонер зареєстрував 17 нових гібридів в межах Євросоюзу і зараз посилює програму науково-дослідних робіт для того, щоб і надалі задовольняти потреби клієнтів та ринку пропонуючи інноваційні продукти для європейських виробників ріпаку», - продовжив Роуі. «Висока продуктивність гібридів ріпаку торговельної марки «Піонер®» є результатом впровадження провідних інноваційних рішень компанії  завдяки постійним інвестиціям в науково-дослідну роботу з  селекції  ярого та озимого  ріпаку», - продовжив Роуі.

 
Такі інноваційні продукти Піонер®, як напівкарликові гібриди ріпаку МАКСИМУС®, привносять зміни та відкривають нові можливості для виробників ріпаку надаючи їм більший вибір, забезпечуючи вищу врожайність, вміст олії та прибутковість.
 
«І цього року нові гібриди ріпаку МАКСИМУС® продемонстрували надзвичайну зимостійкість в умовах  тривалої та складної зими. В Європі, гібриди ріпаку МАКСИМУС® PR45D03 та PR45D05 торгівельної марки «Піонер» довели агрономічні та економічні переваги цього нового селекційного напрямку продуктів», - заявив Патрік Каррутерс, менеджер з маркетингу олійних культур компанії «Піонер» в Європі.
 
Цілеспрямована робота компанії «Піонер» зі створення  лише гібридів ріпаку стало основою для забезпечення виробників ріпаку надзвичайно високоврожайними традиційними високорослими гібридами.  Нещодавно гібрид Піонер® PR46W20 очолив перелік  офіційних рекомендаційних випробувань в Німеччині, а у Великобританії гібрид ріпаку Піонер® PR46W21 був визнаний найбільш продуктивним гібридом  в рекомендаційному переліку незалежного напівдержавного агентства HGCA.
 
В сезоні 2011-12р.р. Піонер впроваджує перші в індустрії гібриди озимого ріпаку Clearfield®, що є стійкими до гербіцидів Clearfield®. Гібриди PT200CL та PX100CL торгівельної марки Піонер®, що містять генетичні ознаки технології Clearfield® були створені з використанням традиційних методів селекції для забезпечення стійкості до гербіцидів Clearfield®. Завдяки тривалій спільній програмі розвитку між компаніями «Піонер» та «БАСФ», компанія «Піонер» першою вивела на ринок гібриди ріпаку  зі стійкістю Clearfield® як в лінійці ярого, так і озимого ріпаку. Гербіциди Clearfield® забезпечують ефективну боротьбу з широким спектром злакових та широколистяних бур’янів в посівах ріпаку. Технологія Clearfield® пропонує фермерам більшу гнучкість в часі внесення гербіциду разом з кращою ефективністю у боротьбі з бур'янами, що дозволяє гібридам за технологією Clearfield® досягти свого повного потенціалу врожайності.
 
За більш детальною інформацією про нові гібриди насіння олійного ріпаку, виведені на ринок компанією «Піонер» у 2011 році, будь ласка, звертайтеся до свого місцевого комерційного представника  компанії «Піонер».
 
Компанія «Піонер Хай-Бред» (www.pioneer.com), що є частиною компанії Дюпон (штаб-квартира розташована в м. Де-Мойн, штат Айова), - світовий лідер в розробці та постачанні передової генетики рослин, забезпечує сільгоспвиробників високоякісним насінням в більш ніж 90 країнах світу. Компанія «Піонер» надає сільгоспвиробникам агрономічну підтримку та технологічний супровід для того, щоб допомогти їм збільшити свою продуктивність та прибутковість; прагне розвивати системи стабільного ведення сільського господарства у всьому світі. Наука і сервіс для Вашого успіху(TM)
 
Компанія Дюпон (www.dupont.com) - наукова компанія, яка постачає новітню продукцію та надає технологічний супровід. Заснована в 1802 році, компанія Дюпон пропонує наукові рішення для покрашення та створення більш безпечного, здоровішого життя для людей у всьому світі. Працюючи в  більш ніж 90 країнах світу, Дюпон пропонує широкий діапазон інноваційної продукції та технологічний супровід для ринків, у тому числі сільського господарства та продовольства; будівництва; комунікації; та транспортування.
 
СИСТЕМА ПОЗНАЧЕНЬ:
 
PT = високорослий гібрид
PX = напівкарликовий гібрид ріпаку MAXIMUS® компанії «Піонер»
 
#   #   #
06/08/11
 
Піонер® та трапецоїдний символ є зареєстрованими товарними знаками компанії «Піонер Хай-Бред».
Clearfield® - зареєстрований товарний знак компанії «БАСФ».

 

Новини в Україні

Новини в світі