• Українська
  • English

Користувацький вхід

Компанії-засновники Насіннєвої асоціації України

 
 
 
 
 
 "Євраліс Семенс" входить до складу французького агропромислового холдингу “Євраліс”, що заснований на Південному Заході Франції у 1936 році. Основні напрямки діяльності холдингу є: 
- виробництво насіння, селекційна та дослідна діяльність,
- трейдерські операції з товарним зерном.
- виробництво продуктів харчування.
     Підрозділ по виробництву насіння у складі “Євраліс” працює з 1950 року і є одним з стратегічних напрямків діяльності. Ведеться селекція і виробництво насіння кукурудзи, соняшнику, озимого та ярого ріпаку, зернового сорго та сої.
     Продукти ТОВ "Євраліс Семенс" в Україні відомі з 90-х років під торговою маркою "Рустіка".
     З 2006 року "Євраліс Семенс" представлений в Україні двома власними підприємствами: 
- ТОВ "Євраліс Семенс Україна" - компанія, що веде комерційну та маркетингову діяльність,
- насіннєвий завод у Черкасах ТОВ "Черлис" який виробляє насіння як для ринку України так і для експорту в Росію, Білорусію та інші країни.
 
 
 
 
 
 
    Вже в 1900 році КВС стала лідером у світі з торгівлі насінням цукрових буряків і почала створювати дочірні підприємства. В Україні компанія КВС побудувала свій перший насіннєвий завод в 1905 році, відомий, як Вінницький насіннєвий завод.
     В 2001 році було засновано дочірнє підприємство ТОВ «КВС-Україна», яке здійснює насінництво, маркетинг і агросервіс. Українському товаровиробнику КВС пропонує 13 гібридів цукрових буряків, 20 гібридів кукурудзи, а також високопродуктивні гібриди соняшнику, кормових буряків, озимого ріпаку, жита, сорти ярого ячменю і картоплі.
     Гібриди і сорти КВС адаптовані до грунтово-кліматичних умов України, зокрема волого- та тепло забезпечення, характерних стресових факторів, фітосанітарної, ентомологічної ситуації різних регіонів вирощування.
     На ринок України підприємством поставляється оригінальне насіння цукрових буряків, соняшнику, ріпаку, ячменю, вирощене в Південно-Західних регіонах Європи і виготовлене на сучасному насіннєвому заводі в м. Айнбек та інших заводах Європи.
     Насіння кукурудзи і частково соняшника розмножується в Україні під контролем спеціалістів КВС. При цьому використовується оригінальне насіння батьківських компонентів, завезених з Німеччини. Нещодавно, в 2008 році, компанія КВС побудувала в Україні завод з виробництва насіння кукурудзи.
 
 
 
 
 
 
    
Товариство з обмеженою відповідальністю "Лімагрейн Україна" було створене 24.10.2008. Засновником є компанія Limagrain Europe S.A. (Франція)
     Товариство є членом провідної світової насіннєвої групи компаній Limagrain, що присутня більш ніж 38 країнах світу з загальною кількістю працюючих понад 7200 осіб. Основними видами діяльності є селекція та виробництво насіння польових та овочевих культур. Крім цього, группа компаній має напрацювання та лідируючі позиції в харчовій та переробній  промисловості, зокрема у виробницті хлібобулочних виробів та інгрідієнтів. Обсяг річного фінансування дослідницької та селекційної роботи в 2009 році по групі досяг рівня 633 мільйонів євро. 
     Основними напрямками діяльності ТОВ "Лімагрейн Україна" є:
1 - оптова торгівля насінням
2 - виробництво насіння в Україні
3 - експорт та імпорт насіння
4 - надання послуг іноземним команіям щодо ведення бізнесу в Україні, зокрема інвестування в Україну, реєстрації нових сортів, здійснення експорту з України насіння в інші країни, зокрема Росії, Казахстану, Білорусії та інші.
     При забезпеченні відповідної можливості на законодавчому рівні в Україні компанія планує здіснювати селекційну роботу в Україні з відповідними інвестиціями в даному напрямку.

 
 
 
 
    
«Маїсадур Семанс Україна» засноване французьким кооперативом Маїсадур у листопаді 2007 року з метою поширення сільськогосподарської діяльності у Східній Європі. Пріорітетними напрямками діяльності є вирощування зернових та технічних культур, а також виробництво насіння.
Головним завданням «Маїсадур Семанс» в Україні є пропозиція адаптованих гібридів в аспекті агрономії, що створені з урахуванням місцевих грунтово-кліматичних умов, які дозволять оптимізувати економічний результат господарства.
 В с. Могилів Царичанського району Дніпропетровської області французьке об’єднання "Маїсадур Семанс" побудувало найсучасніший в Європі завод з виробництва насіння. Використовуючи найновітніше обладнання, що є на ринку, підприємство сушить, калібрує та обробляє насіння. Це сучасний потужний сільськогосподарський комплекс з виробництва та зберігання зерна «Маїсадур Семанс Україна». 
Європейський рівень, повна біологічна очистка, дотримання всіх необхідних норм і дозволів дають змогу працювати людям не тільки «добре і швидко», а й відчувати себе розвиненою людиною, а не «дешевою робочою силою» ( на заводі створено понад 100 постійних робочих місць). Співпраця з французькою компанією «Маїсадур Семенс» виправдовує найоптимістичніші надії і сподівання не лише в Дніпропетровській області, а й в Україні. 
 
 
 
 
 
 
 
 
Компанія з 100% національним приватним капіталом створена у 1992 році. Етапи розвитку підприємства багато в чому можна порівняти з новітньою історією молодої української держави, де позитивні зміни досягаються чіткими стратегічними планами, новаторською ініціативою, власною відповідальністю за якість виробленої продукції.
Компанія є власником 36 високопродуктивних гібридів кукурудзи, зареєстрованих в Україні та країнах СНД. Розпочато офіційні випробування гібридів в країнах Євросоюзу. Результативність базується на проведенні масштабних селекційних досліджень в різних кліматичних умовах, ефективному використанні власного генетичного фонду. Селекційні продукти компанії вирізняє висока адаптивність генотипу до агресивних екологічних умов: посухостійкість, жаростійкість, холодостійкість, толерантність до шкідників та патогенних організмів, невибагливість до природної родючості грунтів
       Насіння виробляється на трьох власних насіннєвих заводи із загальною сезонною потужністю 12,0 тисяч тон. У 2010 році на заводах введено в експлуатацію сучасне обладнання відомих світових марок. Чисельний склад працівників: 235 чол., в т.ч. задіяних в наукових дослідженнях – 51.
 
   
 ТОВ «Піонер Насіння Україна» є підрозділом «Піонер Хай-Бред Інтернешенл, Інк.», що є частиною фірми «Дюпон», (штаб-квартира розташована в м. Де-Мойн, штат Айова), - світовий лідер в розробці та постачанні передової генетики рослин, забезпечує сільгоспвиробників високоякісним насінням в більш, ніж 90 країнах світу. КомпаніяПіонерзабезпечує товаровиробників агрономічною підтримкою та послугами для того, щоб допомогти їм збільшити свою продуктивність та прибутковість; прагне розвивати системи стабільного ведення сільського господарства у всьому світі.
     Компанія «Піонер» розпочала свою діяльність в Радянському союзі в 70-их роках минулого століття.
     У 1998 році «Піонер» відкрив своє представництво в Києві та почав роботу з випробування нових гібридів кукурудзи та соняшнику. У 2001 було зареєстровано ТОВ «Піонер Насіння Україна».
     Сьогодні, «Піонер» реалізовує в Україні гібридне насіння кукурудзи, соняшнику, олійного ріпаку та зернового сорго, а також інокулянти для силосування.
 
 
 
 
 
 
 
     Товариство з обмеженою відповідальністю "РАЖТ Семенс-Україна" було створене у 2010 році. Засновником є компанія RAGTSemences (Франція)
     Свої витоки компанія
RAGTSemences бере з 1919 року. Компанія має 18 філіалів та більше 1000 висококваліфікованих співробітників лише у Європі.  
     Товариство є невід’ємною частиною одного із світових лідерів у галузі насінництва – компанії RAGT. В своєму європейському активі компанія має 19 науково-дослідних станцій, 6 заводів, 24 види селекційних культур, 235 комерційних сортів насіння та 2500000 га посівних площ з генетикою RAGT.   Основними видами культур, що виробляються компанією RAGT, є кукурудза, соняшник, сорго, рапс та фуражні трави.

 

Новини в Україні

Новини в світі