• Українська
  • English

Користувацький вхід

21.10.2016

Компанії-асоційовані члени Насіннєвої асоціації України

З 2002 року ТОВ "Агроскоп Інтернешнл" впевнено та динамічно розвивається як один з найбільш успішних, професійних та динамічних національних дистрибуторів засобів захисту рослин, насіння та систем живлення рослин від провідних світових виробників, чиї імена є гарантією якості. Місія: на благо сучасного та майбутнього поколінь професійно розробляти і впроваджувати ефективні рішення та інновації в технології сільськогосподарського виробництва, тим самим сприяти прогресивному розвитку аграрно-промислового сектору економіки України.ТОВ "Агроскоп Інтернешнл" - ваш надійний партнер у прибутковому с/г виробництві!

Філософія компанії передбачає пропозицію партнерам сучасних агротехнологій та консультації протягом всього періоду вирощування врожаю.

Володіє 6 сертифікованими складами: Тернопіль, Хмельницький, Черкаси, Умань, Харків, Миколаїв, власним парком вантажного автотранспорту. ТОВ "Агроскоп Україна":

3 млн. га земліуспішно обробляється клієнтами компанії; розгалужена логістична система; понад 20 ексклюзивних продуктів; результативні рішення для партнерів.

МПП Фірма «Ерідон» - провідна компанія в українському агробізнесі

Основною сферою діяльності компанії, заснованої в 1993 році, є продаж усіх необхідних засобів виробництва для сільського господарства:

  • засобів захисту рослин
  • насіння польових культур
  • мінеральних добрив
  • комбікормів та кормових добавок

Представництва та мережа регіональних складів компаніїї представлені по всій території України. Обслуговування господарств проводять висококваліфіковані спеціалісти, які надають консультації щодо різних аспектів технологій вирощування сільськогосподарських

культур. З нами працюють понад 5 000 господарств та, згідно аналізу ринку, компанія «Ерідон» є найбільшою компанією на території України з дистрибуції засобів захисту рослин, імпортного насіння та добрив. Дотримання взятих на себе зобов’язань, широкий асортимент продукції та ефективність логістики дозволяють нам щороку розширювати клієнтську базу.

Місія: бути надійним партнером для сільськогосподарських виробників України та активно сприяти розвитку сільського господарства, пропонуючи найкращі технології вирощування.

 Мета: зберегти позицію лідера на українському ринку добрив, насіння, засобів захисту рослин та кормових добавок.

Нуфарм Лімітед – один з найбільших агрохімічних концернів, який займає 7 місце у рейтингу світових виробників пестицидів, філіали якого функціонують майже у всіх куточках земної кулі. Штаб-квартира компанії знаходиться у м. Мельбурн (Австралія), а Європейський офіс знаходиться у м. Лінц (Австрія). Акції Нуфарм котируються на Австралійській Фондовій Біржі (символ NUF).

«Нуфарм» – один з основних постачальників препаратів, що застосовуються для захисту рослин у сільському, парковому і лісовому господарствах. Диверсифікований ряд продуктів компанії включає гербіциди, інсектициди, фунгіциди, регулятори росту рослин та препарати для протруювання насіння, які успішно представлені у всьому світі.

Компанія також є світовим лідером у виробництві «фенокси» гербіцидів, окрім цього «Нуфарм» займає 2 місце у світовому виробництві гліфосатів та входить у п’ятірку найбільших виробників мідь-вмісних продуктів. 

Компанія «Хазера» (раніше ТОВ «Нікерсон-Цваан Україна») – світовий лідер в промисловому насінництві. Хазера – це професійна компетенція і підтримка, сплав десятиліть досвіду з сучасною технологією. Компанія «Хазера» виводить, удосконалює, виробляє і поставляє на ринок по всьому світу види і сорти насіння найрізноманітніших овочевих культур.

Головні офіси компанії Хазера знаходяться в Ізраїлі та Нідерландах, філії – в дванадцяти країнах, а широка торгова мережа обслуговує більше 100 додаткових ринків. Така міжнародна присутність забезпечує нашу близькість до споживачів, дозволяючи надавати їм технічну підтримку, розуміти і реагувати на місцеві потреби, створювати різноманітні сорти та гібріди, що відповідають певним кліматичним особливостям, умовам вирощування і вимогам ринку.

Хазера є частиною Limagrain Group міжнародного сільськогосподарського бізнес-об'єднання, що базується у Франції.

Всесвітньовідома селекційно-насіннєва  компанія «Рійк Цваан» почала свою діяльність в Україні у 1998 році, а в 2000 - відкрила дочірнє підприємство ТОВ «Рійк Цваан Україна». Сьогодні – це міжнародна компанія, що займається селекцією та насінництвом овочевих культур, зосереджена на розробці високоякісних сортів і гібридів для підприємств, які професійно займаються овочівництвом.Насіння компанії призначене для промислового вирощування в закритому та відкритому грунті.

«Рійк Цваан»  має 10 великих селекційних станцій, які розміщені в різних кліматичних зонах світу та входить у п'ятірку провідних світових компаній, що спеціалізуються на селекції і насінництві овочів.  ТОВ «Рійк Цваан Україна» - це: лідер на ринку насіння овочів; високоякісний сервіс і технологічна підтримка виробників; великий асортимент насіння овочів; сучасні технології виробництва овочів адаптовані до різних грунтово-кліматичних і господарських умов; співпраця з головними учасниками овочевого ринку (виробники, переробні підприємства, оптова та роздрібна торгівля); навчання та обмін досвідом на міжнародному рівні.
 

Німецька компанія "Норддойче Пфланценцухт Ганс-Георг Лембке КГ"  веде активну діяльність на ринку України вже протягом 20 років. З 1998 року інтереси компанії представляє офіційно зареєстроване Представництво компанії.

Основним напрямом діяльності "НПЦ-Лембке" є селекція та виробництво високоякісного насіннєвого матеріалу ярого та озимого ріпаку, гороху, зернової групи та кормових культур.

В Україні "НПЦ-Лембке" здійснює активний продаж гібридів ярого та озимого ріпаку через мережу офіційних дистриб'юторів. Окрім продажу насіння, співробітники "НПЦ-Лембке" займаються закладенням власних дослідів з метою адаптації селекційного матеріалу до кліматичних умов України, поряд із застосуанням різних засобів технології вирощування ріпаку та наданням відповідних рекомендацій сільгоспвиробникам.

Також, "НПЦ-Лембке" у співпраці із провідними сільгоспвиробниками України здійснює ліцензійне виробництво озимої та ярої пшениці, озимого ячменю, гороху та кормових трав.

Компанія "Адванта Сідс Інтернешнл"  являється міжнародною компанією, одним із світових лідерів виробництва насіння соняшника, сорго (всіх напрямків використання), ріпаку, кукурудзи, рису, бавовнику, овочевих та інших культур.

Виробництво та селекційні центри компанії розміщені на всіх континетнах планети. Філії континентального рівня знаходяться в Аргентині, Австралії, США, Індії, Таїланді, Франції, Китаї та інших країнах. Центральний офіс компанії знаходиться в Індії (Хайдарабарад).

Компанія володіє власними селекційними програмами таких важливих для України культур як соняшник, сорго зернове та кормове, ріпак, кукурудза та має адаптовані до кліматичних умов гібриди цих культур.

Патентно-правова фірма «Пахаренко і партнери»  заснована  в 1992 році, має офіси у Києві та Лондоні (Великобританія). Сьогодні наша компанія є однією з провідних українських юридичних фірм.

Компанія надає повний спектр послуг в сфері інтелектуальної власності в Україні та інших країнах щодо формування та супроводження портфеля прав  інтелектуальної власності компаній (виявлення, оцінка, реєстрація, ліцензування та захист об'єктів інтелектуальної власності: торговельних марок, винаходів, корисних моделей, промислових зразків, компонування (топографії) інтегральних мікросхем, географічних зазначень, сортів рослин, об'єктів авторського і суміжних прав).

Крім того фірма «Пахаренко і партнери»  здійснює комплексний правовий консалтинг господарської діяльності будь-якої  компанії в Україні та за кордоном та надає відповідний спектр юридичних послуг у різних галузях права, а саме — адміністративного, господарського, кримінального, антимонопольного, митного, інформаційного тощо.  

У своїй діяльності, діючи в інтересах наших клієнтів, велика увага приділяється боротьбі з контрафактною та піратською продукцією, яка є однією із сильних сторін нашої роботи.  

Кредо компанії – «Професійність понад усе!» – обумовлює сумлінне і уважне ставленням до інтересів усіх клієнтів.

Dow Seeds — новий бренд на ринку насіння України

Dow AgroSciences — добре відома українським аграріям компанія зі світовим ім’ям завдяки низці унікальних, високоефективних та економічних засобів захисту рослин. Досить складно знайти агронома, який би не знав гербіцидів Пріма, Галера, Трофі, Цитадель, Домінатор, інсектициду Нурел-Д чи фунгіциду Дітан тощо. Успішності на ринку компанія завдячує потужній технологічній та науково-дослідницькій платформі й значним інвестиціям у розробку та розвиток інноваційних технологій та стратегій. Наразі одним з нових напрямів розвитку компанії є насінневий бізнес.

Насіння компанії Dow AgroSciences відоме на ринках європейських країн під брендом Dow Seeds. Основна увага вчених зосереджена на стратегічних для компанії культурах — соняшнику, кукурудзі та ріпаку.

Селекція насіння Dow Seeds базується на досягненнях сучасної генетики та скороченні тривалості циклу створення батьківських компонентів і гібридів завдяки застосуванню найсучасніших інноваційних технологій.

На ринку України Dow Seeds представляє низку гібридів соняшнику та кукурудзи. Насіння соняшнику вирощується і доробляється у Сполучених Штатах та Аргентині, а кукурудза — виключно в країнах Європи.

«Бізон-Тех 2006»  молода та амбіційна компанія, яка стрімко увірвалася в життя українських аграріїв і за короткі терміни впевнено відвоювала своє власне місце на ринку, заслуживши репутацію надійного ділового партнера. Продукція, яку  рєалізує «Бізон-Тех 2006» - це високоякісне насіння посівних культур від всесвітньо відомих компаній, широкий асортимент добрив і надійні засоби захисту рослин від світових виробників, які примножать Ваш врожай.

«Бізон-Тех 2006» є офіційним дистриб'ютором таких виробників насіння, як «Сингента», «Піонер», «Лімагрейн», «Монсанто», «Коссад Семанс» ,«Май Агро» ,«Майсадур Семанс» ,«Євраліз Семанс» ,«Адванта Сідз».

Компанія має розгалужену мережу складів по зберіганню пропонованої продукції по всій Україні. Для клієнтів компанії «Бізон-Тех 2006» створено найкращі  умови поставок та  індивідуально розроблені кредитні програми.  Підбір гібридів, що оптимально підходять для обробітку на Ваших полях, консультації та докладні рекомендації щодо актуальності та способів використання добрив і засобів захисту рослин.

Компанія «Сесвандерхаве–Україна» на українському ринку насіння є провідною серед західноєвропейських виробників насіння цукрових буряків. Підтвердженням чого є реалізація  щорічно сотні тисяч посівних одиниць. В Україні представлена представництвом ТОВ «Сесвандерхаве-Україна» із надсучасним насіннєвим заводом  в с. Гоголів Броварського району Київської області.

Селекційно-насіннєва компанія, одна з перших компаній у світі, яка має повний цикл виробництва насіння цукрового буряку, включаючи наукові дослідження, селекцію, насінництво та переробку. Сьогодні компанія проводить дослідження лише з цукровим буряком з  максимальним поєднанням ресурсів та нових технологій. Це єдина компанія, що на 100% фокусується на створенні гібридів цукрового буряку. Сучасний насіннєвий завод ТОВ «Сесвандерхаве-Україна» використовує  сировину, вирощену як в Україна, так і,  - імпортовану .  Насіння повністю відповідає стандартам за посівними якостями.

Провідна компанія, яка, як результат хорошої інтерпретації потреб ринку, дослідження та розробки, забезпечує стабільний внесок у вирощуванні цукрових буряків в Україні. Підтвердженням чого, є, що наша країна залишається бути у числі найбільших бурякосійних країн світу, незважаючи на скорочення площ під цукровими буряками за останні роки. 

ЗААТЕН-УНІОН ГМБХ - це маркетингове об’єднання семи середніх селекційних підприємств в Німеччині (NPZ-Lembke, Nordsaat, Strube, SWS, Ackermann, Borries-Eckendorf, PH Petersen). Головний офіс знаходиться поблизу м. Ганновер. Компанія має одну з найбільших селекційних програм в Європі - робота ведеться на більш як на 20 селекційних станціях та 100 випробувальних точках в Німеччині та по всій Європі. В 2009 р. на Україні відкрито дочірню компанію ТОВ Заатен-Уніон Україна,  яке пропонує високоякісне насіння широкого спектру культур серед яких: озима та яра пшениця, озимий ячмінь, озиме гібридне жито, ярий пивоварний ячмінь, овес, горох,  кукурудза, соняшник ті ін.
 
Високоякісні сорти пивоварного ячменю (Ксанаду, Беатрікс, Шакіра) займають значну долю ринку України. Інтенсивні сорти озимої пшениці Ларс та Мулан дозволяють отримувати урожайність до 10 т/га і вище. На сьогодні такі гібриди кукурудзи як ЗУРІГА, ЗУРАДЖЕТ, ЗУМ 0235,  ЗУМ 0307,  ЗУЗАНН та ін. відмінно себе зарекомендували серед господарств, які пред’являють до гібридів підвищені вимоги по урожайності, посухостійкості, холодостійкості, адаптивності до умов вирощування, швидкої втрати вологи при дозріванні. Зауважимо, що все  базове та гібридне насіння вирощується, дороблюється та пакується виключно в Європі на сучасних насіннєвих заводах.
 
ТОВ «ПРОГРЕЙН УКР» є дочірньою компанією «Семанс Прогрейн», найбільшої приватної канадської компанії із власною селекційною програмою. Компанія присутня на сільськогосподарському ринці вже понад 30 років і широко відома по всьому світу у якості лідера ринку сої. Одним із головних завдань компанії є створення і вивід на ринок нових високоврожайних сортів сої.
 

Компанію «Енза Заден» засновано в 1938 році. На сьогоднішній день вона є однією з провідних овочевих компаній. Головний офіс «Енза Заден» розташований у місті Енкхезен, Нідерланди. Селекційні програми включають в себе розведення помідорів, огірків, солодкого перцю, листових овочів. В 2016 році «Енза Заден» започаткувала дочірнє підприємство в Україні.

 

 

Новини в Україні

Новини в світі