• Українська
  • English

Користувацький вхід

20.11.2012

Дюпон Піонер будує комплекс з виробництва насіння в Україні

Інвестиції в с. Стасi Полтавської області гарантують надійне постачання високоякісного насіння

м. КИЇВ, Україна, 20 листопада 2012р., – компанія Дюпон Піонер сьогодні повідомила про інвестиції в більш ніж 40 мільйонів дол. США в будівництво насіннєвого заводу в с. Стасі Диканського району Полтавської області в Україні. Ці інвестиції з поміж багатьох інших, що компанія вкладає, спрямовані на підтримку місцевих розробок продуктів, аби допомогти українським сільгоспвиробникам збільшити їх продуктивність.

Будівництво виробничих потужностей вже розпочато, що будуть введені в експлуатацію вчасно для сезону 2013 року для підтримки зростаючого попиту клієнтів на гібриди кукурудзи, соняшнику та ріпаку торгівельної марки Піонер® в Україні.

«Дані інвестиції допоможуть нам ще більше зміцнити та наростити наш бізнес в одному з найпродуктивніших регіонів світу по виробництву кукурудзи, соняшнику та ріпаку», заявив Джеф Роу, регіональний директор компанії Дюпон Піонер в Європі. Він додав: «Продовж останніх років ми спостерігаємо значне зростання нашого бізнесу по соняшнику та кукурудзі - досягли рекордних обсягів, збільшення частки ринку та стабільно гарних показників врожайності наших продуктів. Будівництво цього нового комплексу з виробництва насіння підтверджує прагнення компанії Дюпон Піонер забезпечити українських фермерів кращою продукцією, що задовольняє їх індивідуальні потреби в їх конкретних зонах вирощування».

По завершенню будівництва, даний насіннєвий завод разом з логістичним комплексом, що був побудований в с. Стасі торік, надасть робочі місця приблизно 60 постійним працівникам для підтримки складських приміщень, своєчасної дистрибуції та виробництва близько 500 000 посівних одиниць гібридів кукурудзи та соняшнику торгівельної марки Піонер®. Крім того, приблизно 20 тимчасових та близько 200 сезонних працівників буде прийнято додатково на роботу, коли виробничий комплекс запрацює на повну потужність. 

«Новий комплекс з виробництва насіння дозволить компанії Дюпон Піонер гарантувати стабільне постачання високоякісного насіння соняшнику та кукурудзи місцевого виробництва для фермерів в Україні та Росії, та задовольнити зростаючі потреби на ці важливі в країні сільськогосподарські культури», сказав Чаба Молнар, генеральний директор компанії Дюпон Піонер в Україні та Росії.

Компанія Дюпон Піонер є лідером на ринку гібридів кукурудзи в Україні та посідає друге місце на ринку гібридів соняшнику та ріпаку. На додаток до робочих місць, що заявлені даним повідомленням, в компанії Дюпон Піонер вже зараз працює близько 60 постійних штатних співробітників в Україні та така ж кількість агрономів з продажу на полях, які популяризують та реалізовують продукцію торгівельної марки Піонер® по всій Україні.

«Дані інвестиції, так само як і всі наші майбутні інвестиційні рішення, залежать від відповідних регуляторних, політичних та аграрно-виробничих чинників, оскільки ми прагнемо бути надійним партнером для наших клієнтів та українського уряду, аби підтримати їх амбіційні цілі по збільшенню майже вдвічі виробництва зерна в Україні», додав Молнар.

Новини в Україні

Новини в світі