• Українська
  • English

Користувацький вхід

30.10.2013

DuPont Pioneer пропонує нові рішення для боротьби із основними хворобами та паразитами соняшника

Гібриди соняшнику Pioneer допоможуть фермерам отримати стабільні і високі урожаї в умовах жорстокого зараження полів вовчком і несправжньою борошнистою росою.

ЛУГАНО, Швейцарія, 30 жовтня 2013 року - DuPont Pioneer анонсує початок продажів на головних європейських ринках гібридів соняшнику Pioneer ProtectorTM із стійкістю до нових рас вовчку і несправжньої борошнистої роси. Нові гібриди розроблені традиційним методом селекції та допоможуть європейським виробникам соняшнику отримувати стабільні і високі урожаї в умовах насичення сівозмін соняшником, коли присутність вовчка і несправжньої борошнистої роси стає серйозною проблемою.

«Компанія DuPont Pioneer завжди знаходиться на лідуючих позиціях в генетиці з метою створення продуктів з високим потенціалом врожайності і надійною агрономією, задовольняючи існуючі та передбачаючи майбутні потреби сільгоспвиробників. Зараз ми зробили подальший крок вперед, представивши ринку нову лінійку продуктів Pioneer ProtectorBroomrape (захист від вовчка соняшникового) і Pioneer ProtectorDowny Mildew (захист від несправжньої борошнистої роси)», - повідомив Джеф Роуі, Регіональний директор компанії DuPont Pioneer в Європі.

Вовчок є домінуючою проблемою на ключових європейських територіях, де вирощується соняшник, - біля Чорного моря, а також в Центральній та Південній Європі. Це паразитуючий бур'ян, який проникає через кореневу систему соняшнику і нещадно виснажує рослину таким чином, що у багатьох випадках призводить до повної втрати урожаю. Крім того, вовчок виробляє велику кількість насіння, яке може зберігатися в грунті до двадцяти років.

«Високопродуктивні гібриди соняшнику Pioneer ProtectorBroomrape надають сільгоспвиробникам додаткові переваги», - повідомляє Тибу Чироузес, менеджер по продукції DuPont Pioneer в Європі. «У наслідок швидкої мутації вовчок соняшниковий еволюціонував у численні раси. Сьогодні продукти Pioneer ProtectorBroomrape забезпечують найвищий рівень захисту, який існує на ринку. Використовуючи гібриди Pioneer ProtectorBroomrape, сільгоспвиробники також можуть зменшити кількість насіння вовчка на своїх полях і знизити ризик зараження рослин соняшнику в майбутньому», - додав Чироузес.

Несправжня борошниста роса - одне з найсерйозніших захворювань, яке передається через грунт і з яким стикаються фермери, що часто вирощують соняшник в сівозміні. Хвороба присутня майже в усіх регіонах, де вирощується соняшник, викликаючи зупинку росту на ранніх стадіях розвитку рослини, і призводить до істотних втрат урожаю.

«Швидка мутація несправжньої борошнистої роси призвела до поширення нових агресивніших рас патогена. Продукти Pioneer ProtectorDowny Mildew  забезпечують найвищий рівень стійкості рослин соняшнику до численних рас патогена, що присутні нині на полях», - резюмував Чироузес.

***

Компанія DuPont Pioneer – провідний світовий розробник та постачальник сучасних технологій в галузі генетики рослин, який забезпечує високоякісним насінням сільгоспвиробників в більш ніж 90 країнах світу. Компанія Pioneer надає агрономічну підтримку та супровід з метою підвищення продуктивності і прибутковості аграріїв, а також прагне розвивати системи стійкого ведення сільського господарства у всьому світі. «Наука і сервіс для Вашого успіху»®. www.pioneer.ua

 

Новини в Україні

Новини в світі