• Українська
  • English

Користувацький вхід

27.03.2014

Інокулянти допомагають зберегти якість корму на шляху до годівниці

Калькулятор цінності інокулянтів розраховує економію корму

ДЕ-МОЙН, Айова – 26 березня 2014 року - Зростаючий ціновий тренд на молоко і яловичину звертає більшу увагу виробників на цінність корму і значущість інокулянтів з метою збереження кількості і якості запасів фуражу.
«Відновлення сухої речовини дуже важливе, оскільки корм дуже дорогий, - говорить Біл Рамсі, менеджер напряму «велика рогата худоба» компанії DuPont Pioneer. - Щоб максимізувати цінність інвестицій у фураж, велика кількість виробників також працює із менеджерами по годуванню і агрономічними консультантами, плануючи запобігання втрат сухої речовини в кормових запасах».
Управління pH відразу після збирання врожаю є ключовим чинником для збереження корму.
«Втрати сухої речовини розпочинаються з клітинного дихання і аеробних бактерій, утилізуючи цукри рослини, воду і карбонати як джерело енергії, буквально споживаючи поживні речовини, - повідомляє Рамсі. - Швидкий спад pH і початок ферментації підтримує високий рівень якості силосу і призводить до зменшених втрат бродіння».
Щоб точно оцінити повну цінність інокулянтів, виробники можуть скористатися «Калькулятором цінності інокулянтів», щоб спостерігати за тим, як продукт чинить економічний вплив через вдосконалений корм і економію вартості. Використовуючи 27-річний досвід в дослідженні цінності інокулянтів з метою збереження сухої маси, зручний в роботі онлайн-інструмент дає можливість виробникам оцінити 10 змінних, у тому числі врожай, систему зберігання, поживні норми і ринкові ціни. Виробники можуть скористатися Калькулятором на сайті Pioneer.com або завантаживши додаток магазину Apple® iTunes® - Inoculant Value Calculator (доступний англійською мовою).
Інокулянти мають дві первинні функції у збереженні фуражу. Перший пріоритет - швидко і ефективно понизити pH силосу, як тільки він вирушає на зберігання. Другий - зупинити псування дріжджових грибів для вдосконаленої аеробної стабільності. DuPont Pioneer також має інокулянти для силосу з третім методом дії, який покращує перетравлення клітковини і збільшує бродіння і аеробну стабільність.

Новини в Україні

Новини в світі