• Українська
  • English

Користувацький вхід

28.10.2013

«Монсанто» вдруге поспіль визнано одним з найкращих роботодавців світу серед міжнародних компаній

Другий рік поспіль компанія «Монсанто» входить до числа переможців престижного рейтингу «Найкращі міжнародні роботодавці світу» (World’s Best Multinational Workplaces) за версією Інституту Great Place to Work. Цьогоріч компанія «Монсанто» зайняла 12 місце за результатами найбільшого світового дослідження, котре визначає 25 найкращих міжнародних компаній за параметрами культури місця роботи.

«Монсанто» піднялася на дві сходинки порівняно з результатами рейтингу 2012 року та є єдиною аграрною компанією, що відзначена цією нагородою протягом трьох років існування рейтингу.

«Для нас велика честь уже вдруге отримати визнання як один з найкращих міжнародних роботодавців, – зазначив Стів Мізел, виконавчий віце-президент компанії «Монсанто» з управління персоналом. – Ми змогли отримати цю перемогу завдяки нашій корпоративній культурі, котра орієнтована на командну роботу, не є ієрархічною та заохочує ініціативу. Така культура дає більше можливостей нашим 22 000 співробітників по всьому світу зробити свій професійний внесок у досягнення компанії, водночас відкриваючи і розвиваючи власні таланти».

Щоб взяти участь у рейтингу 25 найкращих міжнародних роботодавців світу, компанії повинні були попередньо потрапити принаймні до 5 національних рейтингів Great Place to Work та мати щонайменше 5 500 співробітників у світі, з яких не менше 40% повинні працювати поза межами країни, у якій базується компанія. У 2013 році «Монсанто» потрапила до рейтингів найкращих роботодавців у Мексиці, Аргентині, Бразилії, Центральній Америці та Індії. Компанія має майже 22 000 працівників по всьому світу, понад половина з яких працює поза межами США, де розташований головний офіс «Монсанто».

У 2013 році компанія «Монсанто» отримала й інші нагороди, які відзначали інноваційність, лідерство та задоволеність місцем роботи її працівників – від журналів Forbes («Найбільш інноваційні компанії світу»), CR Magazine («100 найбільш соціально відповідальних компаній»), Computerworld («100 найкращих місць для роботи у сфері інформаційних технологій»), DiversityInc. («50 провідних компаній за повагою до різноманітності працівників») і Chief Executive («40 найкращих компаній для лідерів»), а також від Національної асоціації жінок-управлінців («50 провідних компаній для жінок-управлінців»).

Про Інститут Great Place to Work

Інститут Great Place to Work – глобальна дослідницька, консалтингова та тренінгова компанія, яка допомагає організаціям виявляти, створювати і підтримувати найкращі місця для роботи за допомогою розвитку корпоративних культур з високим рівнем довіри. Great Place to Work надає послуги компаніям, некомерційним організаціям та держустановам у близько 50 країнах світу.

Перші рейтинги найкращих роботодавців були представлені Інститутом Great Place to Work у 1997 році у партнерстві з журналами FORTUNE у США та Exame у Бразилії. Сьогодні Great Place to Work визначає найкращих роботодавців у близько 50 країнах світу. Рейтинг найкращих міжнародних роботодавців світу складається на основі масиву даних про понад 2 900 компаній, які входили до національних рейтингів Great Place to Work. Кожного року аналізуються дані опитувань понад 5 мільйонів працівників та параметри корпоративних культур 7 200 компаній, які представляють понад 16 мільйонів працівників.

 

Новини в Україні

Новини в світі