• Українська
  • English

Користувацький вхід

Конференція "Перспективи розвитку насіннєвої галузі України як складової інтеграційних процесів світової економіки"

Доповідачі

Марсель Бруінс, доктор філософії в сільському господарстві

Генеральний Секретар ISF

Пан Бруінс закінчив університет Вагенінген (Нідерланди) за спеціальністю селекція і патологія рослин в 1989 році.

Написав дисертацію по стійкості пшениці до фузаріозу, при Міжнародному інституті досліджень рослин йому було присвоєно ступінь доктора філософії в сільському господарстві у 1998 році.

Після цього протягом довгого часу він був відповідальним за патентний портфель великого Державного науково-дослідного інституту, а потім працював в Роттердамі в інноваційному винахідницькому центрі, де брав активну участь у комерційних питаннях сільського господарства і біотехнологічних винаходів.

У 1998 році він приєднався до селекційної компанії Seminis Vegetable Seeds, де він був менеджером з Охорони сортів рослин, а також працював над іншими аспектами інтелектуальної власності - патенти і товарні знаки. У цей період він був членом та очолював декілька міжнародних комітетів в таких організаціях, як Європейська насіннєва асоціація, Голландська насіннєва асоціація та Міжнародна насіннєва федерація (ISF).

З 2007 року – Генеральний секретар ISF.

Жан-Батіст Мас

Генеральний директор ТОВ "Євраліс Семенс Україна"

Після отримання диплому Магістра з бізнес-адміністрування у шотландському університеті  “Данді Ебертей ”, розпочав свою діяльність у компанії “IBM” у Парижі. Протягом  п’яти  років обіймав різні посади: працював комерційним інженером, маркетологом з розвитку продукції  і, врешті-решт, директором з продажу.

У 2006 переїхав з “IBM” до відділення “Євраліс” у місто Бордо де працював  у кооперативній частині компанії “Євраліс” і був відповідальний за бізнес-відносини з фермерами (переважно виробників винограду) у цьому регіоні. Крім цього, ніс відповідальність за комерційні команди (30 продавців і 20 точок збуту). Працював з командою виноробів, займався логістикою, вирішував питання зберігання продукції та усі фінансові питання з цим пов’язані. У 2011 році з’явилася можливість приїхати до України та представляти інтереси компанії “Євраліс” у цій країні у сфері виробництва насіння та комерційній сфері.  

Чаба Молнар

Генеральний директор по Україні, Росії та Білорусії, ТОВ "Піонер Насіння Україна, Голова Правління Насіннєвої асоціації України

Сергій Феофілов

Генеральний директор УкрАгроКонсалт

Кандидат економічних наук (1985). З 1981 по 1984 рр.. - Старший економіст в Українській республіканській конторі Держбанку СРСР, займався викладацькою діяльністю. З 1987 по 1991 рр.. - трейдер, потім заступник директора фірми зовнішньоторговельного об'єднання "Укрімпекс". У 1992 році керував відділом зовнішньоекономічної діяльності концерну "Укрнафтогазбуд", в період з 1992 по 1994 рр.. очолював державну консалтингову компанію УПВЕ. Засновник першого в Україні аналітичного центру, що спеціалізується на агропромисловому секторі - компанії "УкрАгроКонсалт". Має вісімнадцятирічний досвід з аналізу аграрного ринку України та країн Чорноморського регіону, видавець аналітичних звітів по зерновим та олійним ринкам Причорноморських країн.

Проходив навчання в рамках національних і міжнародних програм підвищення кваліфікації (1997 - Великобританія, 2006 р. - США). Володіє широкими національними та міжнародними контактами в торговельній, банківській та інвестиційній сферах.

Гарліч фон Ессен

Генеральний Секретар Європейської насіннєвої асоціації

Німець за походженням, вивчав сільське господарство і економіку в Гьоттінгенському університеті (1990). Свою професійну кар'єру почав в Генеральному директораті Європейської комісії з питань сільського господарства, перш ніж навчатися в Коледжі Європи в Брюгге, який він закінчив за напрямом адміністративних і політичних наук. З 1994 по 1999 роки пан фон Ессен працював у Європейському парламенті над такими питаннями: сільськогосподарської та структурної політики, науково-дослідної політики ЄС та інструментів фінансування. У 1999 році почав працювати в Європейській насіннєвій галузі директором зі зв'язків з громадськістю, Генеральним секретарем ESA став у 2004 році.

В ESA, пан фон Ессен відповідає за загальне керівництво асоціацією та її співробітниками, за розвиток стратегічної політики ESA з пріоритетних питань, та позиціонування Європейської насіннєвої галузі серед членів ЄС, міжнародними органами та повноважними особами. Він вільно розмовляє німецькою, англійською та французькою мовами.

Франсуа-Олів'є Кайо

Генеральний директор СНД ТОВ "МАЇСАДУР Семанс Україна"

У 1995 р. отримав диплом кваліфікованого фахівця з маркетингу в галузі бізнесу та розвитку технологій. Упродовж 1995–1997 pp. навчався у Вищому Освітньому Управлінні м. Бордо, отримав свідоцтва EQUIS, AACSB і АМВА Ділової Школи.

Працював у багатьох міжнародних організаціях та компаніях, а саме у міжнародному повітряному відділі збуту і продажів «Ейр Франція» Headquarter, Roissy Charles de Gaulles, Повітряного французького управління «Headquarter для Middle‑East» (Об'єднані Арабські Емірати, м. АбуДабі), у відділі збуту «USKO» (Республіка Казахстан, м. Алмати).

З червня 2004 р. по лютий 2005 р. — у відділі маркетингу «Schneider Electric» (Республіка Казахстан, м. Алмати).

Упродовж 2005–2009 pp. — дипломат Управління Справами Делегації Європейської Комісії в РК (Республіка Казахстан, м. Алмати). З березня 2009 р. по 2010 р. — представник дочірньої компанії MORYLDI LYON (Республіка Казахстан, м. Алмати.)

Матиас Монді

здобув освіту інженера-агронома у Національному агрономічному інституті Париж-Гриньон у Франції. Свою кар’єру розпочав у 1997 році у компанії «Рон-Пуленк Агро Франція» (Rhone-Poulenc Agro France). Наступним його кроком став перехід у компанію «Авентіс Енвайронментал Сайєнс» (Aventis Environmental Science) на посаду технічного інженера та переїзд до США. У 2002 р. М. Монді було запрошено у «Байєр Енвайронментал Сайєнс» (Bayer CropScience) у Франції на посаду бізнес-аналітика проектів. Надалі він обійняв посаду менеджера по плануванню продуктів.

З 2008 р. Матіас Монді працює у підрозділі «Насіння» в «Байєр КропСайєнс» в команді, основною сферою діяльності якої є забезпечення виходу продукту на ринок. На своїй посаді М. Монді відповідає за просування біотехнологій в Європі, на Середньому Сході та в Африці, шляхом представлення переваг та користі, яку дані технології приносять.

М. Монді бере участь у численних офіційних засіданнях і конференціях, розповідаючи, що собою являють такі технології і які переваги та вигоди  вони приносять фермерам, харчовій промисловості та споживачам товарів. Він також співпрацює з виробниками насіннєвої індустрії для створення сприятливого законодавчого середовища для розробки нових сортів сільськогосподарських культур та перетворення їх в джерело доходу. Одним із основних завдань М. Монді є сприяння сталому розвитку сільського господарства як засобу підвищення продовольчої безпеки та пом'якшення впливу сільського господарства на навколишнє середовище.

«Байєр КропСайєнс» (Bayer CropScience), підгрупа компаній концерну «Байєр АГ» (Bayer AG) відповідає за аграрний бізнес, має річний обсяг продажів EUR 7,255 млрд. (2011 р.) і є однією з провідних інноваційних компаній аграрного бізнесу у сфері насінництва, засобів захисту рослин та несільськогосподарських засобів боротьби зі шкідниками.

Антоніо Віллароль

Керуючий директор, GESLIVE, Іспанія

Антоніо Віллароль - генеральний секретар ANOVE (Іспанська Національна асоціація селекціонерів) і з 1996 року є генеральним директором та юристом "GESLIVE", організації, створеної селекціонерами Іспанії.

GESLIVE, в рамках повноважень та покладених завдань, здійснює всі можливі заходи щодо охорони та захисту прав селекціонерів та прав інтелектуальної власності в галузі сільського господарства в цілому (ліцензії, роялті, процесуальні дії).

Працював консультантом в AGRAR Консалтинг і юристом в юридичних фірмах «Естудіо Юрідіко Серрано» та «Сакрістан Деа енд Есошіейтс». Пан Віллароль має юридичну ступінь Університету Комплутенсе в Мадриді. Він опублікував кілька статей і  прочитав курс лекції про права селекціонерів.

Хаджиматов Валерій Атабекович


Виконавчий директор Насіннєвої асоціації України

Має вищу освіту, у 1984 році закінчив Дніпропетровський сільськогосподарський інститут, по спеціальності вчений агроном.

Кандидат сільськогосподарських наук по спеціальності селекція і насінництво.

Висококваліфікований фахівець з досвідом господарської та управлінської діяльності, ініціативний керівник організатор, здатний успішно реалізовувати політику Насіннєвий асоціації України на основі впровадження досягнень аграрної науки. Автор більше 20 гібридів кукурудзи, занесених до Державного реєстру сортів рослин придатних для поширення в Україні. Принциповий, послідовний у прийнятті рішень, бере активну участь у розробці проектів законів та інших нормативно - правових актів в галузі селекції та насінництва.
 

Іван Огільчин 

Директор інвестиційної компанії Ogilchyn Capital 

Має 5 річний досвід роботи на банківському ринку. Почав свою кар'єру в роздрібному бізнесі Райффайзен Банк Аваль, потім працював у корпоративному бізнесі Ерсте Банку. Успішні проекти та залучення нових клієнтів дали можливість будувати успішну кар'єру та звання кращого менеджера по роботі з клієнтами корпоративного бізнесу в часи так званої кризи.

У 2011, Іван стає членом команди Erste Bank Group Corporate and Investment Banking і проходить навчання в Erste School (Austria) по програмі GLC Client Executive Programme. На початку 2012 Іван працює в інвестиційному бізнесі в Франкфурті і є радником акціонера з інвестиційних питань в Агрокорпорації. Іван повернувся в Київ в квітні 2012 року і створив власну Інвестиційну компанію Ogilchyn Capital.

Іван Огільчин очолює компанію з моменту її заснування, і на сьогоднішній день компанія Ogilchyn Capital – це прогресивна інвестиційна компанія, яка об'єднала професіоналів з багаторічним досвідом в аудиторських компаніях Big4, міжнародних банках, інвестиційних компаніях, інших компаніях – лідерів галузей. 

Ліщитович Наталія Кирилівна

Керівник напрямку «Розвиток фінансування МСВ»

Проект USAID АгроІнвест в Україні

Канд. фіз.-мат. наук

Багато років працює в галузі сільського господарства, спеціалізується в інвестиційному бізнесі,  корпоративних фінансах. У 1998 – 2011 рр. працювала Фінансовим директором компанії Піонер в Україні та Росії.

Сологуб Юрій

Начальник відділу маркетингу та логістики ТОВ «Рійк Цваан Україна». 

В 1996 году с отличием окончил агрономический факультет Национального аграрного университета (сейчас НУБиП Украины), а в 1999 году - аспирантуру Института земледелия УААН (сейчас ННЦ «Институт земледелия НААН»), успешно защитил кандидатскую диссертацию и получил ученую степень кандидата с.х. наук по специальности «общее земледелие».

В 2002 году обучался в Международном институте бизнеса (г.Киев) по программе «Маркетинг в агробизнесе», а в 2005 году прошел специальный курс «Технологии послеуборочной доработки урожая» в Калифорнийском университете (США) - (University of California, Davis).
В 2008 году решением Президии Украинской технологической академии избран действительным членом отделения «Современные технологии сельского хозяйства» с присвоением звания академик, а в 2011 году – присуждение ученого звания профессор. Автор более 100 научных статей и публикаций.

С 1999 по 2002 г. работал старшим научным сотрудником Института земледелия УААН, с 2001 по 2003г. - главным агрономом Проекта «Развитие агробизнеса в Украине» Международной финансовой корпорации  (IFC). С 2003 по 2006 г. - главный специалист по агробизнесу и агротехнологиям американской компании «Ленд О’Лейкс» (Land O’Lakes,Inc.), которая осуществляла в Украине  «Проект аграрного маркетинга», при поддержке  Агенства США по международному развитию (USAID). С 2006 года работает в ООО «Рийк Цваан Украина».

ООО «Рийк Цваан Украина» - с 2000 года подразделение ведущей семенной голландской компании «Rijk Zwaan», которая уже более 80 лет специализируется на селекции и семеноводстве овощных культур. В 2011 году по результатам независимого рейтинга информационно-аналитического проекта «АПК-Информ: овощи и фрукты» ООО «Рийк Цваан Украина» за весомый вклад в развитие плодоовощного рынка Украины был присужден статус «Ведущий поставщик семенного материала в 2011 году». 

 

Волошина Олена

Керівник діяльності Міжнародної фінансової корпорації (IFC) в Україні

IFC, член Групи Світового банку, створює  можливості для людей подолати бідність та поліпшити життя. Ми сприяємо сталому економічному зростанню країн, що розвиваються, підтримуючи розвиток приватного сектору, мобілізуючи приватний капітал, а також надаючи компаніям і урядам консультативні послуги та послуги з управління ризиками.

Координуючи діяльність IFC в Україні, пані Волошина відповідає за залучення інвестицій та здійснює нагляд за вже існуючими інвестиційними проектами. Пані Волошина також активно залучена до роботи консультативних проектів, що їх IFC впроваджує в Україні.

До свого призначення у грудні 1996 року, пані Волошина займала посаду заступника керівника проекту, а пізніше - керівника проекту IFC «Мала приватизація в Україні» (1994-1996 р.р.), керуючи роботою консультантів з малої приватизації у 18 містах України та координуючи зв’язки IFC з урядом України на всіх рівнях.

Пані Волошина розпочала свою кар’єру в IFC у 1992 році, коли IFC здійснила свої перші операції в Україні. Протягом цього часу пані Волошина обіймала кілька різних посад, що дозволило їй набути широкого дорадчого досвіду з питань приватизації та інвестицій.
 

Моргун Володимир Васильович

Доктор біологічних наук, професор, академік НАН України
Директор Інституту фізіології рослин і генетики НАН України, академік-секретар Відділення загальної біології НАН України.

Академік В. В. Моргун — почесний професор Національного аграрного університету та Подільського державного аграрно-технічного університету, почесний доктор Ужгородського національного університету, почесний академік Угорської академії наук,  автор понад 460 наукових публікацій, 102 авторських свідоцтв і патентів. Він є головним редактором серії фундаментальних наукових праць, засновником широковідомої наукової школи з експериментального мутагенезу та теоретичних основ селекції рослин. Серед його учнів 6 докторів і 14 кандидатів наук.

В. В. Моргун — автор 86 сортів і гібридів різних культур, занесених до Державного реєстру сортів рослин України. Створені ранньостиглі гібриди кукурудзи сприяли значному підвищенню валових зборів зерна в Україні та країнах СНД. Нові сорти озимої пшениці вдало поєднують високий генетичний потенціал продуктивності (100 — 124 ц/га) з хорошою якістю зерна та стійкістю до умов довкілля.

 

Новини в Україні

Новини в світі